czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 30 grudnia 2007
  • wyświetleń: 1002

Gwiazdy piłki nożnej 30.XII w Bielsku

Po raz IX odbędzie się Międzynarodowy Turniej Gwiazd Piłki Nożnej, tym razem w naszym mieście.

Gwiazdy piłki nożnej 30.XII w Bielsku


Wystąpią cztery drużyny: druzyna Lambada, która jest inicjatorem całego przedsięwzięcia, w składzie: Radosław Majdan, Piotr Świerczewski, Tomasz Frankowski, Tomasz Kłos, Piotr Reiss, Jakub Błaszczykowski, Jerzy Brzęczek, Adam Ledwoń i inni; drużyna Black Power; drużyna Gwiazdy Klubów Ślaskich gdzie pojawią sie piłkarze z klubów Polonia, Ruch, Górnik, Odra; drużyna Bielsko-Biała, w ktorej skład wejdą piłkarze klubu Podbeskidzie.

Co roku impreza cieszy się ogromnym powodzeniem, tym bardziej, że ma ona szczytny cel ponieważ dochód z biletów przekazany zostanie na wskazany przez miasto Bielsko-Biała cel dobroczynny.

Turniej rozpocznie się o godzinie 18:30 dnia 30 grudnia na hali BKS-u przy ulicy Rychlińskiego. Cała impreza będzie transmitowana przez telewizję Polsat Sport, ktora jest głównym patronem medialnym turnieju.

Bilety mozna nabyć w kasach BKS-u oraz w Info Sarni Stok w symbolicznej cenie 10 złotych i bilety VIP w cenie 100 złotych.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.