Rozrywka

  • 28 sierpnia 2023
  • 19 września 2023
  • wyświetleń: 3254

Balet i taniec nowoczesny dla dzieci i młodzieży w SCT

Materiał partnera:

Śląskie Centrum Tenisa w Pszczynie zaprasza na rewelacyjne zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży!

Balet i taniec nowoczesny dla dzieci i młodzieży w SCT


Balet prowadzony jest w dwóch oddzielnych grupach wiekowych, Modern Jazz również prowadzony jest w dwóch grupach wiekowych.

Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonej tancerki i instruktorki tańca - Ewa Czubińska-Dutka.

Dzieci nauczą się poczucia rytmu, trzymania odpowiedniej postawy, koordynacji ruchowej i gracji, która przyda się nie tylko na parkiecie, ale i w codziennym życiu.

Modern jazz to najnowsza forma jazzu, obecnie najpopularniejsza wśród tancerzy na świecie. Jego podstawą, podobnie jak jazzu, jest technika tańca klasycznego. Styl ten pozwala na wyrażanie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ludzkiego ciała.

Modern jazz to taniec kontrastów i poprzez to daje niewiarygodnie szeroki wachlarz środków wyrazu. To połączenie unoszenia i opadania, dynamiki i liryki, ekspresji i wyciszenia. Nic dziwnego, że zdobywa rzesze miłośników pragnących poprzez taniec wyrazić swoją osobowość.

Zajęcia składają się z dwóch części. Są to ćwiczenia mające na celu pracę nad techniką tańca i rozwojem możliwości ruchowych (obroty, skoki, stretching, ćwiczenia siłowe i koordynacyjne) oraz praca nad układem choreograficznym. Bogaty wachlarz możliwości, jakie daje modern jazz sprawia, że każdy może wypracować swój niepowtarzalny, indywidualny styl.

Zapisy i szczegółowe informacje w Recepcji Klubu osobiście lub pod nr tel. 32 210 11 61; e-mail: recepcja@centrumtenisa.pl.

Zapraszamy serdecznie!Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj