Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 680

Porozmawiajmy o rewitalizacji gminy

Rozpoczęły się prace nad Programem rewitalizacji Czechowic-Dziedzic. 4 kwietnia w Sali Miejskiego Domu Kultury odbyło się otwarte spotkanie informacyjne, w którym wzięli udział mieszkańcy Czechowic-Dziedzic, przedstawiciele firm, organizacji społecznych i samorządu. Prezentację przeprowadził reprezentant - opracowującego Program na zlecenie Gminy - katowickiego Instytutu Gospodarki Nieruchomościami, dr Jerzy Gołubowicz.

www.czechowice-dziedzice.pl/download/prezentacja_rewitalizacja.ppt target=_blank class=dodaj>Pobierz prezentację dotyczącą rewitalizacji gminy.

Kolejnym etapem prac są warsztaty poświęcone zebraniu i opracowaniu projektów, które mogą zostać zawarte w Programie. Odbędą się one w dniach 11 i 18 kwietnia w Sali nr 305 Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, zgodnie z poniższym harmonogramem:

11.04.2008r., godz.12.00 – spotkanie dla przedstawicieli samorządu, gminnych jednostek i instytucji;

18.04.2008r., godz.12.00 – spotkanie dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, spółdzielni mieszkaniowych i innych zainteresowanych osób.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta, pokój 408, tel. 032/2147168, email: sr@um.czechowice-dziedzice.pl .

Serdecznie zapraszamy!

UM Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.