czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 czerwca 2008
  • wyświetleń: 19482

Foto-temat: Sport Music Festiwal

Przez trzy dni - piątek, sobotę i niedzielę nasze miasto tętniło sportowym i muzycznym życiem. Za nami Sport Music Festival 2008, czyli koncerty, muzyka i świetna zabawa.

Jak obiecał tak zrobił, Stachursky wspomógł organizację kolejnej wielkiej imprezy w naszym mieście, która okazała się doskonałym pomysłem na czerwcowy weekend pełen sportowych emocji, świetnej zabawy, doskonałej muzyki.

Foto-temat: Sport Music Festiwal
Jedną z gwiazd niedzielnego koncertu była Maryla Rodowicz.fot. Jarosław Włodarczyk


2008.06.Sport Music Festiwal


Sport Music Festival był po raz pierwszy organizowany w naszym mieście. To połączenie dwudniowej sportowej rywalizacji w kilku dyscyplinach sportowych oraz dnia poświęconego muzyce z konkursem piosenki "Przebój na lato" i koncertem gwiazd muzyki rozrywkowej.

W dniach 13 i 14 czerwca w obiektach sportowych naszego miasta młodzież grała w siatkówkę i koszykówkę. Swój dzień mieli lekkoatleci, piłkarze, judocy, pływacy i zawodnicy tenisa stołowego. Odbyły się finały Międzyszkolnych i Międzygimnazjalnych Igrzysk Sportowych.

14 i 15 czerwca, to dwa dni muzyki. W sobotę na scenie MDK miało miejsce półfinałowe przesłuchanie uczestników konkursu piosenki "Przebój na lato", a w niedzielę na stadionie MOSIR odbyło się wielkie święto muzyki - publiczność wybierała "Przebój na lato". Gwiazdami niedzielnej gali Festivalu były Maryla Rodowicz i Kate Ryan.

aka / czecho.pl

-------------------------

Jeżeli chciałybyś podzielić się swoimi fotografiami z imprezy Sport Music Festiwal na portalu czecho.pl, chcesz pokazać na fotografiach gwiazdy wieczoru, a może zabawę ludzi, mieszkańców Czechowic-Dziedzic, prześlij materiał na adres redakcja@czecho.pl.

-------------------------

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.