czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 lipca 2008
  • wyświetleń: 1872

Spektakl przy fontannie w Chybiu

Klub pod Amfiteatrem w Chybiu zaprasza na spektakl muzyczny „W obłokach” z wykorzystaniem piosenek Marka Grechuty.

Spektakl przy fontannie w Chybiu


Zapraszamy na koncert z cyklu spotkań „Zawsze o 21...”, czyli koncerty na letniej scenie przy fontannie w Chybiu. Niezwykły koncert grupy wokalnej działającej przy Ośrodku Kultury. Piosenki Marka Grechuty zapewne w obłokach wyśpiewują anielskie chóry i na ziemi cieszą się wciąż ogromnym powodzeniem. Właściwie wszyscy teraz śpiewają Grechutę.

Pomysł jest pełen niezwykłego światła, elektronicznych brzmień, skrzy się srebrem, opatulony jest bielą i poprzetykany fotografiami Mistrza Marka. W spektaklu wykorzystane są piosenki Marka Grechuty w nowych aranżacjach muzycznych Mariusza Bogaczyka (pianino) oraz Adama Buchalika (bębny) przy akompaniamencie gitarowym Arkadiusza Michalika oraz Mariusza Bogaczyka. Zaśpiewają: Marta Głąbik, Kinga Kąkol, Renata Kocur, Wioletta Matula, Gabrysia Wawrzyczek, Michalina Wizner, Justyna Zielińska.

To wszystko 26 lipca (sobota) o godzinie 21.00 w parku w Chybiu na letniej scenie przy fontannie. Wstęp jest wolny.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.