Rozrywka

  • 28 lipca 2008
  • wyświetleń: 10190

Do Czechowic przyjeżdża cyrk

Słonie, zebry i wielbłądy, małpy, lamy i psy bernardyny - już w poniedziałek w Czechowicach-Dziedzicach. Do naszego miasta przyjeżdża cyrk.

Do Czechowic przyjeżdża cyrk


W poniedziałek w Czechowicach-Dziedzicach w przedstawieniu "W 2 godziny dookoła świata" zobaczymy kilkadziesiąt zwierząt oraz artystów z całego świata. Przedstawienie cyrku Korona rozpocznie się 28 lipca o godzinie 17.30 przy ulicy Polnej (os.Północ).

Cyrk Korona to wielowiekowa tradycja dwóch rodzin Nowotny oraz Pinder. Więcej informacji na temat Cyrku Korona znajdziecie na stronie internetowej, pod adresem: http://www.cyrk-korona.com.pl

new / czecho.pl

------------------------------------

KONKURS CZECHO.PL:

Wygraj podwójne zaproszenie na poniedziałkowy cyrk w Czechowicach-Dziedzicach. Wystarczy, że jako pierwszy w komentarzach pod wiadomością odpowiesz na zadane pytanie, a bilet na imprezę będzie Twój.

Uwaga! Podczas podawania odpowiedzi należy być zalogowanym! Liczy się tylko pierwsza odpowiedź tego samego użytkownika!

Mamy kilka podwójnych zaproszeń do rozdaania. Jedna osoba może wygrać tylko raz.

Pierwsze pytanie:

1. W którym roku został założony cyrk Korona, który wystąpi w Czechowicach?
Prawidłowa odpowiedź: 1993

Pierwszy prawidłowej odpowiedzi udzielił Czytelnik Juaaaa . Gratulujemy, informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie wysłana mailem.

Drugie pytanie:

2. Jaki tytuł nosi program telewizyjny, który wspólnie z TVP organizował Cyrk Korona?

Prawidłowa odpowiedź: "Artyści dzieciom"

Prawidłowej odpowiedzi udzielił Czytelnik kaamciaa. Gratulujemy, informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie wysłana mailem.

Trzecie pytanie:

3. W którym roku Cyrk Korona otrzymał odznaczenie "Specjalny Przyjaciel"?

Prawidłowa odpowiedź: 2005 r.

Prawidłowej odpowiedzi udzielił Czytelnik toma. Gratulujemy, informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie wysłana mailem.

Czwarte pytanie:

4. Ilu średnio dziennie użytkowników korzystało w czerwcu (rekord) z portalu czecho.pl? Można pomylić się o 200 użytkowników.

Prawidłowa odpowiedź: 4380 użytkowników dziennie :)

Prawidłowej odpowiedzi udzielił Czytelnik misia25. Gratulujemy, informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie wysłana mailem.

Piąte pytanie:

5. W którym roku pojawiła się pierwsza wiadomość na portalu czecho.pl?

Prawidłowa odpowiedź: 2002

Prawidłowej odpowiedzi udzielił Czytelnik caper666. Gratulujemy, informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie wysłana mailem.

Szóste pytanie:
6. Nad jakim morzem leży największe państwo w Afryce?

Prawidłowa odpowiedź: Morze Czerwone

Prawidłowej odpowiedzi udzielił Czytelnik osscar3. Gratulujemy, informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie wysłana mailem.

Siódme pytanie:
7. W jakim stanie USA znajduje się najwyższy szczyt Ameryki Północnej?

Prawidłowa odpowiedź: Alaska

Prawidłowej odpowiedzi udzielił Czytelnik Malenstwo3. Gratulujemy, informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie wysłana mailem.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.