czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 września 2008
  • wyświetleń: 1466

Jarmark Ekologiczny w Chybiu

Stowarzyszenie Ekologiczne "Eko-Życie” i Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu zapraszają 13 września na Jarmark Ekologiczny.

W chybskim parku pojawią się rozmaite stoiska, które będzie można zwiedzać całe popołudnie. Będą hodowcy drobnego inwentarza, pszczelarze, hodowcy królików i ptactwa. Państwowa Inspekcja Sanitarna pojawi się z programem oświaty zdrowotnej. Koła gospodyń wiejskich z gminy wystawią specjały kuchni regionalnej, spodziewamy się również zaprzyjaźnionych pań z czeskiego Cierlicka.

W ramach programu ograniczenia emisji efektów spalania producenci pieców pokażą ekologiczne piece co i opowiedzą o stosownych paliwach. Stowarzyszenia i organizacje ekologiczne odpowiedzą na każde pytanie o swoją działalność. Swoje wytwory zaprezentują twórcy ludowi oraz rzemieślnicy i niepełnosprawni uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Chybiu.

O 16:00 zagra zespół Familijo – przeboje muzyki popularnej w kabaretowej oprawie i szczypta folkloru. Dobra propozycja na sobotnie popołudnie dla całej rodziny a zarazem ostatnia okazja, w tym sezonie, by spędzić czas na plenerowej imprezie ośrodka kultury w Chybiu.

GOK Chybie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.