czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 24 stycznia 2009
  • wyświetleń: 1343

Świat herbaty w Bestwinie

26 stycznia o godz. 9.30 tematem warsztatów w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie będzie świat herbaty. W rytmach muzyki z Chin, Rosji i Turcji, odbędziemy herbacianą podróż i poznamy kraje z którego pochodzi herbata.

Reklama

Świat herbaty w Bestwinie


Przy czarce zielonej herbaty będzie można dowiedzieć się wiele o Chinach, ludziach mieszkających w tym kraju, o kung-fu i Wielkim Murze Chińskim. Zobaczycie jak i kiedy herbata pojawiła się w Europie. Dowiecie się o kliperach herbacianych, wielbłądach i kolei transsyberyjskiej.

Na uczestników czeka degustacja rosyjską herbatą z tradycyjnego samowaru, posłodzoną konfiturami. Na koniec będzie można zobaczyć, jaką herbatę pije się w Turcji, jak wyglądają i spędzają dzień dorośli mieszkańcy Turcji i ich dzieci.

W spotkaniu może wziąć udział grupa max 25 osobowa. Prosimy o wcześniejsze zapisy chętnych na warsztaty - osobiście lub telefonicznie 032 215 75 89, 032 214 13 65. O uczestnictwie zadecyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp wolny!

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.