czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 1 maja 2009
  • wyświetleń: 7399

Majówkowy piknik w Zabrzegu

1 maja na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzegu odbędzie się Piknik Majowy. Gwiazdą imprezy będzie Eleni.

Reklama

Majówkowy piknik w Zabrzegu
Eleni


Piknik Majowy w Zabrzegu to propozycja na najbliższy długi weekend. 1 maja na stadionie czekają nas atrakcje muzyczne i teatralne. O godzinie 15.00 na scenie pojawi się Młodzieżowa Orkiestra Dęta Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach- Dziedzicach, pod batutą Krystiana Hajnasa oraz Chór Moniuszko pod dyrekcją Dariusza Nurzyńskiego

Godzinę później zaplanowano występ grupy wokalno-teatralnej Śpiewające Szynszyle pod opieką artystyczną Barbary Bielaczyc, a następnie Dziecięcego Zespołu Regionalnego Zabrzeg pod kierownictwem Urszuli Wiśniowskiej.

Gwiazdą piątkowego wieczoru będzie Eleni. Koncert artystki rozpocznie się o 17.00. Ostatnim punktem imprezy będzie zabawa taneczna przy muzyce zespołu Avista Band.

Część rozrywkową na stadionie poprzedzi o 11.30 uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ordynariusza Tadeusza Rakoczego, konsekracja świątyni w Kościele Parafialnym w Zabrzegu i odpust parafialny ku czci Św. Józefa Robotnika.

Organizatorami imprezy są Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach i Miejski Dom Kultury.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.