czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 kwietnia 2009
  • wyświetleń: 969

Turniej darta o Puchar VitaLife

18 kwietnia na Kręgielni Wodnik odbył się już trzeci turniej z cyklu Grand Prix o Mistrzostwo Czechowic-Dziedzic w darta. Tym razem uczestnicy rywalizowali o puchar VitaLife.

Turniej darta o Puchar VitaLife
fot. taurus / klub czecho.pl


Przed turniejem każdy z uczestników otrzymał okolicznościowe koszulki z logiem turnieju. Do turnieju zgłosiło się 12 zawodników. Aby dostosować system rozgrywek do ilości uczestników, organizatorzy postanowili rozdzielić uczestników do czterech 3 osobowych grup. Czołowa "4" została rozstawiona, a do nich dolosowano po 2 zawodników. Z każdej grupy do dalszej części rozgrywek awansowało po 2 najlepszych z każdej grupy, którzy rywalizowali systemem pucharowym.

W meczu o 3 miejsce spotkał się dotychczasowy lider po 2 turniejach Mariusz Sajdok z przedstawicielem Kręgielni Wodnik. Lepszym okazał się przedstawiciel Wodnika. W finale spotkali się Łukasz Alefierowicz z Sewerynem Dzielawskim. Po wyrównanym i zaciętym pojedynku wygrał Seweryn Dzielawski. Dzięki temu zwycięstwu awansował na 4 miejsce w klasyfikacji generalnej. Fotel lidera nadal należy do Mariusza Sajdoka.

Ten turniej był wyjątkowy nie tylko pod względem sportowym ale i towarzyskim. Po zawodach wszyscy uczestnicy wspólnie rozmawiali i wspólnie się bawili aż do zamknięcia lokalu. Szczególne podziękowania dla sponsora tego turnieju firmy Vita Life, gospodarza turnieju Kregielni Wodnik oraz dla firmy Graftech za ufundowanie statuetek.

Następny turniej będzie rozgrywany o Puchar Pizzerii Karo. Więcej szczegółów wkrótce na stronie www.dart.marmus.pl oraz stronie współorganizatora cyklu Młodzieżowej Rady Miejskiej www.mrm.czechowice-dziedzice.pl

taurus / klub czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.