czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 1 czerwca 2009
  • wyświetleń: 1951

Czerwcowe imprezy z OFS-em

Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe zaprasza mieszkańców Czechowic-Dziedzic (i nie tylko) na swoje czerwcowe imprezy.

Reklama

Już w sobotę 6 czerwca zapraszamy na "Rajd za złotówkę" - Kubalonka, Stożek, Ustroń. W dniach 17-21 czerwca odbędzie się wycieczka do Wilna i na Mazury - w planie Warszawa nocą, Augustów (rejs białą flotą po kanale), Wilno (Ostra Brama, cmentarz na Rossie, Antokol, Wzgórze Trzech Krzyży, katedra, Dom Mickiewicza, wieża telewizyjna), Troki (zamek na jeziorze, kenesa karaimska) oraz Ujazd (zamek Krzyżtopór). W sobotę 27 czerwca z kolei odbędzie się rajd z cyklu "Korona Gór Polskich" na Babią Górę (Beskid Wysoki).

Zapisy i plan imprez turystyczno-rekreacyjnych na kolejne miesiące na stronie internetowej
www.ofs.org.pl target=_blank class=dodaj>www.ofs.org.pl.

A jest w czym wybierać - w tym roku pojedziemy jeszcze na kolejne rajdy "Korona Gór Polskich" - w Góry Złote i Stołowe (2 dni); w Tatry (2 dni) i w Bieszczady (2 dni), a także na "Rajdy za złotówkę" (Jura Krakowsko-Częstochowska - Ogrodzieniec, Pustynia Błędowska; Szyndzielnia i Równica; Beskid Mały - Czupel; Barania Góra), obozy letnie młodzieżowe (Mazury i Sarbinowo nad morzem) oraz wycieczki w Pieniny i Gorce (2 dni, w tym m. in. spływ Dunajcem i Czorsztyn), do Łańcuta, Przemyśla i Krasiczyna (2 dni), a także do Bochni i Krakowa. Ilość miejsc ograniczona.

aka / czecho.pl

Źródło: ofs.org.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.