czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 grudnia 2003
  • wyświetleń: 747

Finał Światowego Idola

Dzisiaj (wtorek) w Londynie odbędzie się finałowy koncert "Światowego Idola" , w którym
zmierzą się zwycięzcy 11 lokalnych edycji Idola z całego świata. Polskę reprezentuje zwyciężczyni I edycji Idola - Alicja "Alex" Janosz.

Konkurentami zwyciężczyni polskiej edycji Idola - ALI JANOSZ będą GUY SEBASTIAN z Australii, RYAN MALCOLM z Kanady, WILL YOUNG z Wielkiej Brytanii, KELLY CLARKSON ze Stanów Zjednoczonych, HEINZ WINKLER z Południowej Afryki, PETER EVRARD z Belgii, KURT NILSEN z Norwegii, JAMAI LOMAN z Holandii, ALEXANDER KLAWS z Niemiec oraz zwyciężczyni arabskiej wersji Idola DIANA KARAZON.

Występ będzie oceniany przez jury, w skład którego wejdzie jeden przedstawiciel z każdego kraju biorącego udział w Światowym Idolu. Polskę reprezentować będzie Kuba Wojewódzki.

W rozmowie z Interia.pl Kuba Wojewódzki zapowiada:

- Jeżeli ten program będzie ewoluował w stronę Eurowizji, to mam zamiar wywołać wojnę światową, bo po prostu nie chcę do tego przykładać ręki"

- Jeżeli wszyscy będą tam śpiewać tak gastronomicznie, to po pierwsze się zanudzę, a po drugie mogę wywołać jakiś międzynarodowy skandal. Jeśli z Niemiec przyjedzie jakiś spadkobierca Dietera Bohlena i zespołu Modern Talking, to prawdopodobnie będę musiał dokonać aktu samospalenia.

Szanse Alicji Janosz ocenił krótko:

- Myślę, że obiektywnie ma szansę 1 do 11. Bardzo bym chciał, żeby podbiła Europę, ale mój realizm sprowadza mnie na ziemię. Może nie będzie tak źle, jak z Piaskiem na Eurowizji, ale super chyba też nie.

Koncert zostanie wyemitowany w Polsacie dopiero podczas świąt Bożego Narodzenia. Wyniki "Światowego Idola" zostaną ogłoszone 1 stycznia.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.