czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 17 grudnia 2009
  • wyświetleń: 1534

Pomóż w organizacji WOŚP

10 stycznia 2010 roku odbędzie się XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz drugi gramy na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi. Jak co roku nasze miasto dołącza się do tej szczytnej akcji. W dniu finału odbędzie się zbiórka pieniędzy oraz koncert na Placu Targowym.

Reklama

W związku z tym czechowicki sztab zaprasza wszystkich chętnych do wsparcia finansowego i rzeczowego. Zapraszamy również do przekazywania ciekawych przedmiotów na licytację, z której dochód będzie przeznaczony na rzecz Fundacji WOŚP.

Mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy w charakterze wolontariuszy. Osoby chętne proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy z szefową wolontariuszy Agnieszką Stawowczyk. (tel. 696-158-987, e-mail:wolontariat.czechowice@gmail.com). Żeby zostać wolontariuszem należy podać następujące dane:
- imię i nazwisko
- adres
- numer PESEL
- zdjęcie legitymacyjne
- dane kontaktowe rodzica lub opiekuna prawnego (w przypadku osób niepełnoletnich)
- zgodę rodzica lub opiekuna prawnego (w przypadku osób niepełnoletnich)

Wolontariusze poniżej 16 roku życia mogą kwestować tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

22 grudnia we wtorek w godzinach 17.00 – 19.00 w Miejskim Domu Kultury Czechowicach – Dziedzicach będzie ostatnia możliwość zapisania się u szefowej wolontariuszy.

Wszelkie informacje na temat działalności sztabu już niebawem na stronie internetowej www.wosp.czechowice.net target=_blank class=dodaj>www.wosp.czechowice.net.

Czechowicki Sztab WOŚP

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.