Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 lutego 2010
  • wyświetleń: 5482

Karnawałowy Ogródek Teatralny

W dniach od 6 do 14 lutego w naszym mieście odbył się „Karnawałowy Ogródek Teatralny”, w ramach którego czechowicka publiczność miała okazję obejrzeć ciekawe występy muzyczne i teatralne.

Karnawałowy Ogródek Teatralny


W sobotę 6 lutego w Piwnicy Muzycznej wystąpił brazylijski bluesman, Big Gilson. Dzień później w sali widowiskowej została wystawiona sztuka teatralna „Rondo” z udziałem Baraniaka w wykonaniu Barbary Wrzesińskiej i Macieja Damięckiego.

W piątek, 12 lutego, w sali widowiskowej można było zobaczyć inscenizację baśni „Kot w butach”. Sztukę przedstawił Teatr Dzieci Zagłębia z Będzina. Później zaplanowano Krakowski Salon Poezji w wykonaniu Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento. O na senie pojawili się Edward Żentara oraz Tomasz Piasecki w głośnej sztuce Sławomira Mrożka „Emigranci”.

Ostatnie dwa dni przeglądu wypełniły rytmy irlandzkiej muzyki folkowej. Przewidziano występ formacji muzyczno-tanecznej Carratuohill oraz sztukę teatralną „STENDapKOMEDY” w reżyserii Jarosława Filipskiego. Przegląd zakończyło niedzielne widowisko muzyczne w wykonaniu Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento. Aktorzy zmierzyli się z adaptacją sztuki Wiliama Szekspira „Sen nocy letniej”.

W tym roku Karnawałowemu Ogródkowi Teatralnemu towarzyszył barwny i bardzo interesujący konkurs masek. Zabawa miała charakter otwarty, każdy kto miał ochotę może wziąć udział i nadesłać trzy dowolnie wykonane maski. Dla najlepszych organizatorzy przygotowali dyplomy oraz książki.

aka / czecho.pl

---------------------

www.zloteobraczki.pl/public/logo/21_centrum_fotograficzne_ryszard_zoczek_974.jpg align=right>Autor zdjęć: Centrum Fotograficzne Ryszard Żoczek
www: centrumfotograficzne.com target=_blank class=dodaj>centrumfotograficzne.com
mail: ryszard@centrumfotograficzne.com
tel. 0 600 065 053

Karnawałowy Ogródek Teatralny · fot. Ryszard Żoczek / centrumfotograficzne.com


Maraton Fitness dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 13.01.2017 · fot. Tomasz Chmura


Maraton Fitness dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 13.01.2017 · fot. Tomasz Chmura


Maraton Fitness dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 13.01.2017 · fot. Tomasz Chmura

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.