czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 1250

Freetown zagra pod amfiteatrem

9 kwietnia w o 19.00 w "Klubie pod Amfiteatrem" w Chybiu odbędzie się koncert zespołu „Freetown”. Bilety są w cenach: 10 zł i 5 zł (ulgowy).

Reklama

Freetown zagra pod amfiteatrem


Freetown powstało w styczniu 2008 roku, jednak muzycy grali ze sobą od 2005 pod nazwą Tiramizu z wokalistką Ewą Kozok z którą występowali między innymi w 23 Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Gdy do składu dołączył Aleksander Bury, styl zespołu ewoluował w stronę Rap Rocka. Nazwa zespołu pochodzi od stolicy Sierra Leone gdzie latach 90. XX wieku miasto było areną zaciekłych walk trwającej wówczas wojny domowej. Zespół ma koncie wygraną w New Art Festiwal we wrześniu 2008 roku, gdzie zdobył główną nagrodę. Freetown jako jeden z pierwszych został wybrany przez radio RMF FM i portal Muzzo.pl do nowo powstałej stacji RMF MUZZO.

Skład zespołu: Aleksander Bury (vocal), Mateusz Wójcikiewicz (gitara), Kuba Smorąg (gitara), Damian Barwacz (bas) i Grzegorz Korzeniewski (perkusja).

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.