czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 1 września 2010
  • wyświetleń: 4188

Impreza muzyczna na Placu JP II

5 września na Placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach, czyli przy fontannie, odbędzie się impreza muzyczna, otwierająca Jesienną Szkołę Profilaktyki. Czeka nas dużo dobrej muzyki i humoru.

Impreza muzyczna na Placu JP II
W niedzielę około godz. 16.30 wystąpi zespół Bolzano Band


Zaczynamy o godzinie 15.00 występem kapeli góralskiej Krześni, a już około 16.30 wystąpi znakomity zespół wykonujący utwory coverowe "Bolzano Band". Będą również specjalne stoiska z wyrobami artystycznymi, biżuterią i grafiką. Ponadto zaprezentowane zostaną gogle symulujące stan po spożyciu alkoholu. A do tego pyszne jedzenie, m. in. z grilla - golonka, bigos, pierogi, żurek a dla amatorów słodkości domowe ciasto.

Urząd Miejski oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają wszystkich, bez względu na wiek, do udziału w pikniku.

Organizatorzy zaplanowali również atrakcje dla dzieci: gry, zabawy, konkursy, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i zamek oraz punkt, w którym panie plastyczki będą malowały twarze. Na uczestników konkursów czekają upominki.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, www.um.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.