czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 lutego 2011
  • wyświetleń: 1965

Underground Festiwal w lipcu

Za nami:

Przygotowania do piątej już edycji Underground Festiwalu idą pełną parą. Kolejny festiwal odbędzie się w dniach 8-9 lipca na terenach sportowo - rekreacyjnych w Kaniowie.

W tym roku impreza zdecydowanie poszerza swoje horyzonty. W trakcie tworzenia jest grupa wolontariacka, która pomoże przy organizacji przedsięwzięcia jak również załatwiane są wszelkie formalności, niezbędne do przeprowadzenia festiwalu oraz jego promocji. Nad wszystkim czuwa Grzegorz Kozioł, główny organizator i pomysłodawca przedsięwzięcia.

Podczas V Underground Festiwalu odbędzie się, oprócz występu gwiazd imprezy, przegląd młodych zespołów. Grupy, które chciałyby wystąpić na imprezie są proszone o zgłoszenia do 1 marca na mail: underground_festiwal@o2.pl. Jest to szansa występu na scenie u boku uznanych już na polskiej scenie muzycznej zespołów.

Uczestnikom przeglądu organizatorzy zapewniają 30 minut występu na profesjonalnym sprzęcie, akustyka do dyspozycji, poczęstunek i świetną zabawę. Dla najlepszych przewidziane są nagrody. Liczba miejsc jest niestety ograniczona. Chętne zespoły prosimy o wysłanie w mailu: nazwy zespołu, rodzaju wykonywanej muzyki, strony internetowej, krótkiej historii kapeli, logo oraz bardzo ważne próbki swoich możliwości (może być to myspace, bądź inny link, gdzie można Was posłuchać).

Informacje o Underground Festiwal można także śledzić na facebooku - www.facebook.com/pages/Underground-Festiwal/120771014624543 target=_blank class=dodaj>zobacz.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.