czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 5 marca 2011
  • wyświetleń: 9575

Kuchenne rewolucje z Pszczyny

W poniedziałek (7 marca) na antenie TVN po raz kolejny mogliśmy obejrzeć Pszczynę. W programie "Dzień dobry TVN" o godzinie 10.15 pokazywany był nagrywany w sobotę materiał o emocjach towarzyszących "Kuchennym Rewolucjom".

Ekipa Dzień dobry TVN odwiedziła pszczyńską restaurację "Kuchnia i Wino" w sobotę. Na żywo obserwowali emocje, które towarzyszyły właścicielowi i pracownikom lokalu podczas oglądania odcinka "Kuchennych Rewolucji" ze swoim udziałem.

Olbrzymią niespodzianką była też niezapowiedziana wizyta Magdy Gessler, która wręczyła załodze restauracji tort w kształcie gęsi, pogratulowała i powiedziała, że był to jeden z jej ulubionych odcinków programu.W sobotę na antenie telewizji TVN po długim oczekiwaniu mogliśmy obejrzeć "Kuchenne rewolucje" z Pszczyny. Niezwykle popularny program, w którym Magda Gessler pomaga restauratorom był nagrywany w Restauracji "Kuchnia i Wino".

Tradycyjnie nagraniu towarzyszyło wiele emocji. Niekiedy było zbyt poważnie, ale prowadząca starała się rozładować napięcie i zdenerwowanie. Właściciel i załoga skakali w workach, a właściciel Jerzy Michalik "otrzymał" sarmackiego wąsa. Było też skubanie kogucich piór i mnóstwo porad. Całość podczas rewizyty zwieńczyła wyjątkowa potrawa z gęsi. Udało się, bo o przemianach, które zaszły w lokalu Magda Gessler mówiła nie tylko w tym programie, ale także przy okazji innych.

vod.onet.pl/kuchenne-rewolucje,kuchenne-rewolucje,3554,3,8877,odcinek.html class=dodaj target=_blank>Zobacz cały odcinek Kuchennych rewolucji z Pszczyny

---

Przy okazji zapraszamy także na wywiad z Magdą Gessler, nagrany podczas rewizyty w pszczyńskiej restauracji.new / czecho.pl


ul.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.