czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 marca 2011
  • 30 marca 2011
  • wyświetleń: 17694

Dominika tańczy dalej w YCD

Pochodząca z Czechowic-Dziedzic Dominika Cybulska (z domu Chanek) pozostała w programie "You Can Dance" pokazywanym na antenie stacji TVN.

Dominika Cebulska
Dominika Cybulska odbiera bilet do Casablanki


Dominika Cybulska
Dominika Cybulska · fot. Ryszard Żoczek


Dominika znalazła się w 36-osobowym gronie, które wzięło udział w warsztatach w Casablance. Po pierwszych zajęciach odpadło już kilka osób. Dominika nie znalazła się pośród nich, zatem zobaczymy ją w przyszłą środę (6 kwietnia), w szóstym już odcinku You Can Dance

Dominika urodziła się w Czechowicach-Dziedzicach. Tańczy od 10 roku życia. W wieku 15 lat zaczęła tańczyć solo i w duecie, zajmowała czołowe miejsca na Mistrzostwach Polski, awansując tym samym do Mistrzostw Europy i Świata. Ogromnym osiągnięciem było zajęcie 5. miejsca na Mistrzostwach Świata Koszalin 2000 w kategorii duety disco show seniorzy.

Czechowiczanka jest magistrem wychowania fizycznego, instruktorem fitness (nowoczesne formy gimnastyki) i fitness (ćwiczenia siłowe), instruktor gimnastyki i lekkiej atletyki, jest także uczestniczką szkoleń firmy Nike: Nike Rockstar Workout-Sol, hip-Hop, Bollywood, Dancehall oraz licznych konwencji fitness, uczestniczką warsztatów tanecznych takich jak Bałtycki Uniwersytet Tańca, Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego Kraków, Warsztaty Tańca Jazzowego Kielce i wielu innych, prowadzonych przez wybitnych instruktorów z całego świata.

Dominika Cybulska jest też instruktorem w zakresie tańca: modern jazz, dance aerobik, jazz i taniec współczesny w tyskiej Szkole Tańca Tito.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.