czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 30 czerwca 2011
  • wyświetleń: 3313

Sukces 10-latków z UMKS Trójka

Drużyna UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice z rocznika 2001 w dniu 25 czerwca uczestniczyła w nietypowym turnieju piłkarskim. Na pszczyńskim rynku, w specjalnie przygotowanym boisku, rozegrano drugi w historii turniej mini piłki nożnej.

Reklama

UMKS Trójka


Na boisku przypominającym klatkę 6 drużyn rywalizowało w systemie "każdy z każdym". Ze względu na małą powierzchnię gry i małe bramki drużyny liczyły tylko 4 zawodników. Nasza drużyna zajęła wysokie drugie miejsce. Przegrane dwa pierwsze mecze z Majsterkami (UKS Centrum) 4:1  i LKS Goczałkowice 2:1 stawiały nasz zespół w bardzo złej sytuacji po dwóch kolejkach spotkań. Wygrane kolejne trzy mecze z SP 3 Pszczyna 7:1, z Wisłą Wielką 3:1 oraz z FC 07 (UKS Centrum) 4:1 pozwoliły zająć bardzo dobre medalowe miejsce na drugim stopniu podium. Nasz zawodnik Grzegorz Abramek został również wyróżniony w klasyfikacji indywidualnej oraz wygrał zdecydowanie konkurs "specyficznych" rzutów karnych.

Puchar oraz brązowe medale z rąk Burmistrza Pszczyny oraz dyrektora POSiRu otrzymali podopieczni Mariusza Maławego w składzie: G. Abramek, S. Babicki, D. Bieńko, J. Pająk, A. Tomanek, K. Nowak. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku w tym samym turnieju dziesięciolatków drużyna UMKS Trójka zajęła pierwsze miejsce.

Mariusz Maławy / czecho.pl

źródło: UMKS Trójka Czechowice - Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.