czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 23 sierpnia 2011
  • 4 września 2011
  • wyświetleń: 2823

Turniej o Puchar Orlika

Za nami:

Serdecznie zapraszamy 3 i 4 września do udziału w turnieju piłki nożnej o "Puchar Orlika". Zawody odbędą się na boisku Orlik w Czechowicach-Dziedzicach przy Szkole Podstawowej nr 7.

Reklama

turniej Orlik


Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach: szkół gimnazjalnych i średnich (max 8drużyn) oraz w kategorii open (max 16 drużyn). 3 września zaplanowane zostały eliminacje w kategorii open, a 4 września finał tej kategorii i turniej kategorii gimnazjum i szkół średnich. Ilość miejsc, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn.

Zapisy do turnieju trwają u administratorów i instruktorów obiektu Orlik. Wpisowe do turnieju w kategorii gimnazjum i szkół średnich wynosi 50zł, a w kategorii open 100zł. Kwotę należy uiścić przy zgłoszeniu drużyny. Zapisy trwają do 31 sierpnia. Spotkanie organizacyjne odbędzie się na Orliku, 1 września o godzinie19:00, podczas którego nastąpi losowanie i przedstawienie harmonogramu rozgrywek. Na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy.

taurus

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.