czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 14 października 2011
  • wyświetleń: 1351

MKS gościł Beausoleil Asso Judo

22 września gościliśmy na terenie naszego miasta przedstawicieli francuskiego Judo club de Beausoleil. Tematem rozmów było nawiązanie ewentualnej współpracy oraz wymiany sportowej dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy.

Reklama

Judo Club de Beausoleil, mks
fot. trainermen / klub czecho.pl


Podczas wizyty ustalono wstępnie ilość uczestników. Do ustalenia pozostał termin w którym ewentualna wymiana miałaby nastąpić. Prawdopodobnie pierwsi będziemy gościć młodych Francuzów w naszym mieście w nieokreślonym jeszcze terminie.Z rewizytą udamy się prawdopodobnie ok. 20 czerwca.

Beausoleil jest to miejscowość położona na południu Francji niedaleko Monte Carlo oraz Nicei. Klub o którym mowa jest bardzo podobny do Klubu Sportowego Judo w Czechowicach-Dziedzicach skupia ok. 80 zawodniczek i zawodników, głównie dzieci i młodzież.

Warto jednak wspomnieć, że judo we Francji stoi na bardzo wysokim poziomie, liczba uprawiających tę dyscyplinę sportu wynosi 200 tys. osób.

Ewentualna współpraca może procentować w przyszłości znacznym poprawieniem poziomu sportowego naszych zawodniczek i zawodników.

trainermen

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.