Sport

  • 4 listopada 2011
  • 5 listopada 2011
  • wyświetleń: 2272

Bieg śladami ks. Józefa Londzina

Za nami:

W sobotę 5 listopada na stadionie w Zabrzegu odbędzie się IX edycja biegu przełajowego "Śladami księdza Józefa Londzina" połączona z obchodami Święta Szkoły w Zabrzegu - w tym roku 80-lecia.

Celem imprezy jest kontynuacja uroczystości związanych ze Świętem Zespołu Szkół im. ks. Józefa Londzina w Zabrzegu. Popularyzacja masowych biegów przełajowych wśród młodzieży szkolnej.

Uroczystości rozpoczną się o 10.00 złożeniem kwiatów pod pomnikiem ks. J. Londzina. Następnie symbolicznie wystartują uczniowie ZS Zabrzeg, a o 10.30 zaplanowany jest początek zawodów na obiektach LKS "Sokół" Zabrzeg.

W biegu mogą wystartować uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych posiadający pisemną zgodę rodziców, opiekunów prawnych na udział w biegu.

Będą oni podzieleni na kategorie wiekowe i dystanse:
Szkoła Podstawowa:
- klasa 1 i młodsi - dziewczęta i chłopcy około 400 metrów,
- klasa 2 - dziewczęta i chłopcy około 400 metrów,
- klasa 3 - dziewczęta i chłopcy około 400 metrów,
- klasa 4 - dziewczęta około 700, chłopcy około 700 metrów,
- klasa 5 - dziewczęta około 700, chłopcy około 700 metrów,
- klasa 6 - dziewczęta około 700, chłopcy około 1000 metrów
Gimnazjum:
- klasa 1 - dziewczęta i chłopcy około 1000 metrów,
- klasa 2 - dziewczęta i chłopcy około 1000 metrów,
- klasa 3 - dziewczęta i chłopcy około 1000 metrów.

Zgłoszenia zbiorowe przyjmowane są do 4 listopada, należy je składać poprzez elektroniczny system zgłoszeń na adres: biegi.input.com.pl. W razie problemów prosimy o kontakt na mail: pfender@interia.pl lub telefonicznie 606446798. W dniu zawodów dodatkowe zapisy będą prowadzone na stadionie LKS "Sokół" Zabrzeg od godz. 8.30 do 10.00.

Za miejsca 1-6 w każdej kategorii wiekowej przewidziano dyplomy, miejsca 1-3 medale. Dla wszystkich którzy ukończą zawody, zorganizowane zostanie losowanie nagród rzeczowych.

Organizatorami imprezy są: Zespół Szkół im. Księdza Józefa Londzina w Zabrzegu, Sołectwo Zabrzeg, Starostwo Powiatowe w Bielsku - Białej, Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Zabrzegu, Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "LUKS" Zabrzeg, , Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Ludowy Klub Sportowy "Sokół" Zabrzeg.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.