czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 29 marca 2012
  • wyświetleń: 988

UMKS Trójka: rusza liga

Już dziś piłkarze UMKS-u "Trójak" Czechowice - Dziedzice po raz pierwszy po zimowej przerwie wybiegną na boiska rozgrywając rewanżowe spotkania ligowe.

Jesienne rozgrywki należały do udanych w wykonaniu piłkarzy UMKS-u i liczymy na to, że i tym razem nasze oczekiwania i cele przed tą rundą zostaną osiągnięte. Zespół trenera Gazdy, który dzisiaj zagra z Kozami zajmuje drugie miejsce w tabeli tracąc jeden punkt do lidera z Podbeskidzia. W poprzedniej rundzie juniorzy młodsi zwyciężyli 4:1, tak więc w rewanżu są zdecydowanym faworytem.

W niedziele pierwszego kwietnia startują grupy trenera Błachuta i Zużałka. Oba zespoły jadą do Żywca zmierzyć się z Koszarawą i podobnie jak w przypadku juniorów młodszych nasze drużyny są faworytami tych meczów. Juniorzy starsi zajmują po pierwszej rundzie piąte miejsce, ich rywale ostatnie ( w poprzedniej rundzie padł rezultat 2:0 dla czechowiczan) z kolei trampkarze starsi rundę rewanżową zaczynają z pozycji lidera, a ich rówieśnicy z Żywca zajmują 10. lokatę (tu w poprzedniej rundzie padł wynik 6:0 dla UMKS-u).

Najmłodsi ligowcy z Czechowic również rozpoczynają 01 kwietnia, ale od bardziej wymagającego rywala niż ich starsi koledzy. O 10.30 na stadionie MOSiRu zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko Biała, do którego po rundzie jesiennej tracą 6 punktów.

Tomasz Zużałek
źródło: UMKS Trójka Czechowice - Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.