czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 18 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1548

Zwycięstwa biegaczy górskich

16 czerwca w Cięcinie odbyły się zawody w biegach górskich na jedną milę. Różnica wzniesień od startu do mety wynosiła 300m. Wszyscy zawodnicy biegali ze startu wspólnego z podziałem na kategorie wiekowe. Kolejny raz świetnie zaprezentowali się nasi biegacze.

Wśród dziewcząt młodszych II miejsce zajęła Paulina Wisła. Kategorię dziewcząt starszych zdominowały nasze biegaczki zajmując wszystkie miejsca na podium.zwyciężyła Natalia Jankowiak przed Lucją Skwira i Julią Marek.

Tuż za podium uplasowały się: Justyna Ostyńska,Patrycja Mędroń i Oliwia Gręda. Nasze młodziczki zajęły dwa pierwsze miejsca. Po pasjonującym pojedynku zwyciężyła zabrzeżanka Martyna Pniok przed Pauliną Kozioł. Wśród juniorek nie miała sobie równych czołowa w kraju biegaczka górska Kamila Przemyk.

Najwyższe miejsce na podium wśród chłopców młodszych zajął Jakub Ziębiński,III był Wojtek Szwed a IV Maksymilian Kwaśniak.
Dzieci starsze reprezentowali Jakub Laszczak ,który zajął III miejsce i Jakub Pająk,który był V. W najsłabszej naszej kategorii młodzików VI miejsce zajął Szymon Rokitka. W kategorii juniorów i open zwyciężył mieszkaniec Zabrzega Jakub Rdzanek a V był Mateusz Szatanik.

Przedszkolaki biegali na 200m i tu nie miał sobie równych Rafał Grygierczyk zwycięzca wszystkich czechowickich biegów.
Zawodnicy na podium otrzymali nagrody rzeczowe a zwycięzcy również statuetki.

Jan Kobędza

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.