czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 10 lipca 2012
  • wyświetleń: 1997

MRKS: znamy terminarz IV ligi

W siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach odbyło się w poniedziałek spotkanie organizacyjne klubów IV ligi śląskiej grupy I i II, na którym m.in. rozlosowane zostały terminarze rozgrywek na sezon 2012/2013.

MRKS wraca na swój stadion
Stadion w Czechowicach-Dziedzicach


MRKS Czechowice-Dziedzice w inauguracyjnym meczu 11 sierpnia zagra na własnym stadionie z drużyną Nadwiślana Góra, natomiast w drugiej kolejce zmierzy się 15 sierpnia na wyjeździe z beniaminkiem - Jednością 32 Przyszowice.

W rundzie jesiennej czechowiczanie na własnym stadionie rozegrają osiem spotkań, zaś na teren rywala wyjadą siedmiokrotnie. Za wyjątkiem drugiej (15 sierpnia; środa) - świątecznej kolejki, wszystkie pozostałe zaplanowane zostały w sobotnio-niedzielnych terminach.

Podczas spotkania przedstawicieli klubów wiceprezes ŚLZPN Henryk Kula przedstawił nowy projekt regulaminu rozgrywek, wedle którego z obu grup śląskich IV lig w sezonie 2012/13 spadać mają nie po dwa, a trzy zespoły i dzięki temu awans z klas okręgowych uzyskają wówczas nie tylko ich mistrzowie, ale także dwa zespoły z drugich miejsc, które legitymować się będą najwyższą średnią arytmetyczną wszystkich spotkań (punkty / ilość meczów). Projekt ten ma zostać zatwierdzony przez związkowy Wydział Gier 17 lipca.

Drobnym korektom uległy także przepisy gry, oraz zasady orzekania kar za żółte kartki, ujednolicone zgodnie z najwyższymi szczeblami rozgrywkowymi w Polsce.

Terminarz gier o mistrzostwo IV ligi śląskiej, gr.II w sezonie 2012/13:

- Runda jesienna:

1. kolejka - 11/12 sierpnia 2012r. godz.17:00:

Wisła Ustronianka - Polonia Marklowice
Forteca Świerklany - GKS 1962 Jastrzębie
Unia Racibórz - Jedność 32 Przyszowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Nadwiślan Góra
GTS Bojszowy - Gwarek Ornontowice
GKS GieKSa II Katowice - AKS Mikołów
Czarni-Góral Żywiec - Drzewiarz Jasienica
Rekord Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna

2. kolejka - 15 sierpnia 2012r. godz.17:00:

Polonia Marklowice - Iskra Pszczyna
Drzewiarz Jasienica - Rekord Bielsko-Biała
AKS Mikołów - Czarni-Góral Żywiec
Gwarek Ornontowice - GKS GieKSa II Katowice
Nadwiślan Góra - GTS Bojszowy
Jedność 32 Przyszowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
GKS 1962 Jastrzębie - Unia Racibórz
Wisła Ustronianka - Forteca Świerklany

3. kolejka - 18/19 sierpnia 2012r. godz.17:00

Forteca Świerklany - Polonia Marklowice
Unia Racibórz - Wisła Ustronianka
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS 1962 Jastrzębie
GTS Bojszowy - Jedność 32 Przyszowice
GKS GieKSa II Katowice - Nadwiślan Góra
Czarni-Góral Żywiec - Gwarek Ornontowice
Rekord Bielsko-Biała - AKS Mikołów
Iskra Pszczyna - Drzewiarz Jasienica

4. kolejka - 25/26 sierpnia 2012r. godz.17:00

Polonia Marklowice - Drzewiarz Jasienica
AKS Mikołów - Iskra Pszczyna
Gwarek Ornontowice - Rekord Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra - Czarni-Góral Żywiec
Jedność 32 Przyszowice - GKS GieKSa II Katowice
GKS 1962 Jastrzębie - GTS Bojszowy
Wisła Ustronianka - MRKS Czechowice-Dziedzice
Forteca Świerklany - Unia Racibórz

5. kolejka - 1/2 września 2012r. godz.17:00

Unia Racibórz - Polonia Marklowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Forteca Świerklany
GTS Bojszowy - Wisła Ustronianka
GKS GieKSa II Katowice - GKS 1962 Jastrzębie
Czarni-Góral Żywiec - Jedność 32 Przyszowice
Rekord Bielsko-Biała - Nadwiślan Góra
Iskra Pszczyna - Gwarek Ornontowice
Drzewiarz Jasienica - AKS Mikołów

6. kolejka - 8/9 września 2012r. godz.17:00

Polonia Marklowice - AKS Mikołów
Gwarek Ornontowice - Drzewiarz Jasienica
Nadwiślan Góra - Iskra Pszczyna
Jedność 32 Przyszowice - Rekord Bielsko-Biała
GKS 1962 Jastrzębie - Czarni-Góral Żywiec
Wisła Ustronianka - GKS GieKSa II Katowice
Forteca Świerklany - GTS Bojszowy
Unia Racibórz - MRKS Czechowice-Dziedzice

7. kolejka - 15/16 września 2012r. godz.17:00

MRKS Czechowice-Dziedzice - Polonia Marklowice
GTS Bojszowy - Unia Racibórz
GKS GieKSa II Katowice - Forteca Świerklany
Czarni-Góral Żywiec - Wisła Ustronianka
Rekord Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie
Iskra Pszczyna - Jedność 32 Przyszowice
Drzewiarz Jasienica - Nadwiślan Góra
AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice

8. kolejka - 22/23 września 2012r. godz.17:00

Polonia Marklowice - Gwarek Ornontowice
Nadwiślan Góra - AKS Mikołów
Jedność 32 Przyszowice - Drzewiarz Jasienica
GKS 1962 Jastrzębie - Iskra Pszczyna
Wisła Ustronianka - Rekord Bielsko-Biała
Forteca Świerklany - Czarni-Góral Żywiec
Unia Racibórz - GKS GieKSa II Katowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - GTS Bojszowy

9. kolejka - 29/30 września 2012r. godz.16:00

GTS Bojszowy - Polonia Marklowice
GKS GieKSa II Katowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
Czarni-Góral Żywiec - Unia Racibórz
Rekord Bielsko-Biała - Forteca Świerklany
Iskra Pszczyna - Wisła Ustronianka
Drzewiarz Jasienica - GKS 1962 Jastrzębie
AKS Mikołów - Jedność 32 Przyszowice
Gwarek Ornontowice - Nadwiślan Góra

10. kolejka - 6/7 października 2012r. godz.16:00

Polonia Marklowice - Nadwiślan Góra
Jedność 32 Przyszowice - Gwarek Ornontowice
GKS 1962 Jastrzębie - AKS Mikołów
Wisła Ustronianka - Drzewiarz Jasienica
Forteca Świerklany - Iskra Pszczyna
Unia Racibórz - Rekord Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice - Czarni-Góral Żywiec
GTS Bojszowy - GKS GieKSa II Katowice

11. kolejka - 13/14 października 2012r. godz.16:00

GKS GieKSa II Katowice - Polonia Marklowice
Czarni-Góral Żywiec - GTS Bojszowy
Rekord Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice
Iskra Pszczyna - Unia Racibórz
Drzewiarz Jasienica - Forteca Świerklany
AKS Mikołów - Wisła Ustronianka
Gwarek Ornontowice - GKS 1962 Jastrzębie
Nadwiślan Góra - Jedność 32 Przyszowice

12. kolejka - 20/21 października 2011r. godz.16:00

Polonia Marklowice - Jedność 32 Przyszowice
GKS 1962 Jastrzębie - Nadwiślan Góra
Wisła Ustronianka - Gwarek Ornontowice
Forteca Świerklany - AKS Mikołów
Unia Racibórz - Drzewiarz Jasienica
MRKS Czechowice-Dziedzice - Iskra Pszczyna
GTS Bojszowy - Rekord Bielsko-Biała
GKS GieKSa II Katowice - Czarni-Góral Żywiec

13. kolejka - 27/28 października 2012. godz.15:00

Czarni-Góral Żywiec - Polonia Marklowice
Rekord Bielsko-Biała - GKS GieKSa II Katowice
Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy
Drzewiarz Jasienica - MRKS Czechowice-Dziedzice
AKS Mikołów - Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice - Forteca Świerklany
Nadwiślan Góra - Wisła Ustronianka
Jedność 32 Przyszowice - GKS 1962 Jastrzębie

14. kolejka - 3/4 listopada 2012r. godz.14:00

Polonia Marklowice - GKS 1962 Jastrzębie
Wisła Ustronianka - Jedność 32 Przyszowice
Forteca Świerklany - Nadwiślan Góra
Unia Racibórz - Gwarek Ornontowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - AKS Mikołów
GTS Bojszowy - Drzewiarz Jasienica
GKS GieKSa II Katowice - Iskra Pszczyna
Czarni-Góral Żywiec - Rekord Bielsko-Biała

15. kolejka - 10/11 listopada 2012r. godz.14:00

Rekord Bielsko-Biała - Polonia Marklowice
Iskra Pszczyna - Czarni-Góral Żywiec
Drzewiarz Jasienica - GKS GieKSa II Katowice
AKS Mikołów - GTS Bojszowy
Gwarek Ornontowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
Nadwiślan Góra - Unia Racibórz
Jedność 32 Przyszowice - Forteca Świerklany
GKS 1962 Jastrzębie - Wisła Ustronianka

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.