czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 14 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1439

Winner powalczy o II ligę

MTS Winner Czechowice-Dziedzice okazał wyższość nad Górnikiem Radlin i wygrał swoje kolejne spotkanie 3:1. Zespół jest niemal pewny zwycięstwa w grupie rozgrywek III ligi.

Reklama

MTS Winner
fot. MTS Winner\


Wielkimi krokami zbliża się faza finałowa, ciekawie zapowiadająca się rozgrywka o mistrzostwo województwa i awans do turniejów centralnych.

Po zakończeniu meczy rundy zasadniczej do finałów awansują dwa najlepsze zespoły z grup. W grupie pierwszej zdecydowanym liderem jest drużyna TKKF Czarni Katowice. O drugie miejsce trwa rywalizacja pomiędzy zespołami z Gliwic i Sosnowca. W naszej grupie o drugie miejsce i prawo gry w finałach nadal walczą trzy drużyny: ATH Bielsko-Biała, Jastrzębski Węgiel i Górnik Radlin.

Pierwszy turniej finałowy odbędzie się 22-24 lutego w Katowicach. Drugi turniej finałowy odbędzie się 8-10 marca w Czechowicach-Dziedzicach.

Dwa pierwsze zespoły wyłonione po w/w turniejach uzyskają prawo reprezentowania Śląska w turniejach ogólnopolskich, które będą rozgrywane w marcu i kwietniu.

ab / czecho.pl

źródło: www.winner.org.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.