czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 22 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2942

Nabór do zespołu UKS Orlik 2012

Uczniowski Klub Sportowy Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice, zaprasza na treningi piłkarskie chłopców z rocznika 2001 i młodszych.

Reklama

UKS Orlik 2012
Drużyna UKS Orlik 2012 · fot. UKS Orlik 2012


Uczniowski Klub Sportowy "Orlik 2012 Czechowice - Dziedzice", jest stowarzyszeniem zrzeszającym uczniów i rodziców. Klub opiera swoją działalność na społecznej pracy swoich członków i działaczy oraz pomocy rodziców.

Zapewniamy naszym dzieciom treningi pod opieką dobrze wyszkolonego i z dużym doświadczeniem trenera, oraz udział w wielu rozgrywkach piłkarskich odbywających się na hali sportowej oraz na otwartych boiskach. Nasi zawodnicy biorą udział w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez BOZPN w Bielsku-Białej, TOZPN w Tychach i ŚLZPN w Katowicach.

Szkolenie dzieci odbywa się w 4 sekcjach piłki nożnej:
1. Trampkarze Grupa Młodsza - roczniki 2000 i 2001
2. Żaki Grupa Starsza - roczniki 2002
3. Żaki Grupa Młodsza - roczniki 2003
4. Maluchy Grupa Naborowa - roczniki 2004 i młodsi

W sezonie letnim treningi odbywają się na boisku Orlik2012 przy Zespole Szkół Technicznych i Licealnych im. Stanisława Staszica w Czechowicach - Dziedzicach, oraz na boisku Sokół w Zabrzegu, natomiast z sezonie zimowym - na halach sportowych w naszym mieście.

Wstępując w nasze szeregi - współtworzysz nasz Klub i wspólnie z pozostałymi rodzicami możesz wpływać na podejmowane decyzje w zakresie szkolenia naszych dzieci. Staramy się aby dla naszych najmłodszych podopiecznych przygoda z piłką nożną była dobrą zabawą.

Więcej informacji o naszym Klubie piłkarskim można znaleźć na naszej stronie internetowej www.orlik2012.czechowice-dziedzice.pl.

W sprawie treningów proszę się kontaktować z Trenerem - Panem Andrzejem Michalskim (tel. 660672153).

Mariusz Hereda

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.