czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 15 marca 2013
  • wyświetleń: 3214

Wygrana UKS Orlik2012 w Kozach

2 marca w Kozach na hali sportowej CSW Kozy odbył się turniej piłkarski o Puchar Prezesa CSW Kozy.

UKS Orlik 2012
UKS Orlik 2012


Mieliśmy już przyjemność brać udział w turniejach organizowanych przez Gospodarzy (08.12.2012 - V turniej kończący Powiatową Ligę Żaków Na Hali 2012 - wygrana naszego zespołu) i jak zwykle został on perfekcyjnie przygotowany przez organizatorów, za co im bardzo dziękujemy.

W turnieju tym wzięło udział 5 drużyn: GOSIR Wilkowice, KS "GÓRAL" Żywiec, LKS "Pasjonat" Dankowice, my i gospodarz CSW Kozy. Każda drużyna grała z każdą. Grało czterech zawodników w polu i bramkarz.

Wyniki naszych spotkań:
UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice - GOSIR Wilkowice 6:1 (UKS: J. Przewoźnik-2, B. kus-1, P. Smalcerz-1, M. Hereda-1, M. Kopeć-1)
UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice - KS "GÓRAL" Żywiec 6:3 (UKS: M. Kopeć-2, B. Grzywa-1, J. Przewoźnik-1, K. Łukaszek-1, A. Skrbeński-1)
UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice - LKS "Pasjonat" Dankowice 1:0 (J. Przewoźnik)
UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice - CSW Kozy 1:1 (UKS: J. Przewoźnik)

Skład drużyny: Rafał Grajcarek, Patryk Smalcerz, Dawid Kopeć, Maciej Hereda, Adam Gola, Kacper Łukaszek, Miłosz Kopeć, Adrian Skrbeński, Bartek Kus, Bartosz Grzywa, Jakub Przewoźnik, Damian Kempny.

Turniej możemy zaliczyć do udanych. Obfitował on w bardzo wiele emocjonujących spotkań piłkarskich. Wygrana przyszła bardzo trudno i do ostatnich sekund spotkania finałowego, które rozgrywaliśmy z drużyną z Kóz, nikt nie wiedział jak ułoży się końcowa tabela turnieju. W końcu spotkanie finałowe zremisowaliśmy 1:1 po nieuznanej naszej bramce przez sędziego i po ukaraniu naszego bramkarza 1 min. wykluczenia z boiska (Miłosz K.). Nasi zawodnicy choć już bardzo zmęczeni, wykazali się niezwykłymi umiejętnościami i hartem ducha. Wszyscy zasługują na szczególne uznanie, ponieważ każdy z nich wniósł cząstkę siebie w to zwycięstwo.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.orlik2012.czechowice-dziedzice.pl

Mariusz Hereda

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.