czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 3 lipca 2013
  • wyświetleń: 1191

V miejsce judoki Pawła Wawrzyczka

Podczas rozegranych w Tallinie (Estonia) Mistrzostw Europy Kadetów bardzo dobrze zaprezentował się reprezentant Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice Paweł Wawrzyczek zajmując V miejsce.

Judo, Paweł Wawrzyczek


Paweł startował w kategorii wagowej 66kg. W pierwszej rundzie zwyciężył przed czasem z Hiszpanem Castelao, następnie pokonał zawodnika Azerbejdżanu Talibova.W pojedynku o ćwierćfinał uległ jednak reprezentantowi Bośni i Hercegowiny Zadro. W walce repasażowej pokonał Ormiania Mkrtczyana. Mimo to nie udało się uzyskać brązowego medalu, gdyż w starciu o 3. miejsce Paweł uległ nieznacznie Serbowi Buncicowi.

Przed naszym najlepszym zawodnikiem kolejne starty. Już w najbliższą sobotę wystartuje w Mistrzostwach Polski w Łodzi , następnie 15 lipca wraz z Martą Wykupil wezmą udział w prestiżowej europejskiej imprezie (Europejski Festiwal Młodzieży) w Holandii. Z kolei w sierpniu będzie reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata , które rozegrane zostaną w Miami ( USA).

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.