czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 8 lipca 2013
  • wyświetleń: 2190

Turniej piłkarski w Kaniowe - wyniki

W Kaniowie odbyło się w miniony weekend (6-7 lipca) Święto Sportu. W sobotę odbył się Turniej Żaków, towarzyski mecz piłkarski Zarząd Klubu i Przyjaciele - Strażacy OSP Kaniów oraz Festyn Sportowym z zespołem "Sekret", natomiast w niedzielę Turniej Młodzików o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Bestwina z udziałem drużyn: LKS Bestwina, KS Bestwinka, LKS "Przełom" Kaniów oraz LKS "Sokół" Zabrzeg.

Dawid Bielenin
Dawid Bielenin - najlepszy bramkarz turnieju w Kaniowie · fot. danielek2002 / klub.czecho.pl


W wyniku losowania, w pierwszym meczu, naprzeciw siebie stanęły jedenastki LKS "Przełom" Kaniów i LKS Bestwina. Wójtowicz Kamil i Ziemiński Sebastian spowodowali, że do finału awansował LKS Bestwina, ponieważ dla Kaniowa bramkę zdobył tylko Dawid Marusza.
LKS "Przełom" Kaniów - LKS Bestwina 1:2

Drugi mecz: KS Bestwinka - LKS "Sokół" Zabrzeg w przepisowym czasie zakończył się wynikiem bezbramkowym, więc o tym, która drużyna stanie naprzeciw LKS Bestwina w meczu finałowym musiały rozstrzygnąć rzuty karne, a te lepiej egzekwowali zawodnicy z Zabrzega. KS Bestwinka - LKS "Sokół" Zabrzeg 0:0, w rzutach karnych 2:4 (bramki: Golik, Chmielniak / Buczak, Wątroba, Żemła, Kur)

Mecz o trzecie miejsce pomiędzy LKS "Przełom" Kaniów a KS Bestwinka zakończył się wynikiem 0:1 a bramkę zdobył Arkadiusz Gawor.
Mecz finałowy LKS Bestwina - LKS "Sokół" Zabrzeg zakończył się zwycięstwem zespołu z Bestwiny 3:0 a bramki zdobyli: Bartłomiej Ślosarczyk i Szczypka Przemysław - 2.

Puchar dla najlepszego bramkarz odebrał Dawid Bielenin z LKS "Sokół" Zabrzeg, a dla najlepszego strzelca Przemysław Szczypka.

danielek2002 / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.