czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 21 lipca 2013
  • wyświetleń: 2069

Wysokie miejsca UKS SET Kaniów

W dniach 13 - 14 lipca zawodnicy UKS Set Kaniów startowali w licznie obsadzonym turnieju kajak polo we Włoszech -25th Franco Baschirotto Memorial Challenge Trophy. Do rywalizacji przystąpiły 2 drużyny: męska drużyna seniorów oraz drużyna kobiet.

uks set kaniów
Podczas zawodów we Włoszech drużyny UKS SET Kaniów zajęły wysokie miejsca


uks set kaniów


Mecze były na bardzo wysokim poziomie, a zawodnicy UKS Set Kaniów spisali się znakomicie. W grupie seniorów, gdzie udział wzięło 17 drużyn, drużyna w składzie: Pilarz Łukasz, Pilarz Arkadiusz, Michalec Paweł, Zubczewski Borys, Paszana Maciej, Bajerski Piotr w walce o finał przegrała 1 bramką w dogrywce z Canoe Swarzędz.

I miejsce zajęli Szwajcarzy
II miejsce Canoe Swarzędz
III - UKS SET Kaniów

Rewelacyjnie spisały się dziewczęta w składzie : Pilarz Marzena, Sachmerda Klaudia, Pacyga Natalia, Ciupak Katarzyna, P ilarz Sandra, które nie miały sobie równych i wygrały swoją grupę, w której startowało 8 drużyn.

I miejsce UKS SET Kaniów
II miejsce Włochy
III miejsce Niemcy

W zawodach udział wzięły kluby ze Szwajcarii, Włoch, Niemiec, Anglii, Hiszpanii, Czech, Węgier, a z Polski Canoe Swarzędz i UKS SET Kaniów.

Drużyna UKS SET Kaniów mogła uczestniczyć w turnieju dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy (za co serdecznie dziękują) oraz dzięki wkładom własnym zawodników.

Obecnie drużyny przygotowują się do ostatniej edycji Pucharu Polski, która odbędzie się w dniach 20 - 21 lipca w Kozienicach (startują tam 4 dywizje) oraz do Mistrzostw Polski Seniorów, które trwać będą od 27 do 28 lipca w Poznaniu (udział wezmą 3 drużyny - 2 męskie i 1 kobieca).

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.