czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 10 września 2013
  • wyświetleń: 1163

Nabór do najmłodszej grupy UMKS

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy "Trójka" Czechowice-Dziedzice zaprasza dzieci do wzięcia udziału w zajęciach piłki nożnej. Treningi odbywają się na boisku "Orlik" przy Liceum Ogólnokształcącym w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Treningi dzieci odbywają się w dwóch grupach wiekowych: rocznik 2005 i 2006 oraz 2007 i 2008. Grupa starsza "Maluchów" trenuje we wtorek i czwartek o godzinie 17.30, zaś grupa młodsza "Skrzatów" w środę o godzinie 16.15 i w czwartek o 17.30. Dla najmłodszych początkujących odbywa się jeden trening w środę. Ci, którzy dłużej trenują, mają oprócz środowego treningu wspólne zajęcia ze starszymi zawodnikami w czwartek.

Warto dodać, że klub uczestniczy w rozgrywkach dla najmłodszych, których jest współorganizatorem. Liga maluchów odbywa się w dwóch grupach wiekowych 2005 oraz 2006. Również najmłodsi z rocznika 2007 i 2008 mają możliwość gry w Lidze Skrzatów, której UMKS "Trójka" jest inicjatorem. Zawodnicy otrzymują od klubu stroje piłkarskie. Każdy trenujący po jakimś czasie zostaje wyposażony w koszulki treningowe, torby oraz dresy.

W sezonie zimowym klub zapewnia treningi w halach sportowych GP 3 oraz ZS "Silesia". Z kolei podczas trwania przerwy letniej istnieje możliwość uczestnictwa w obozie piłkarskim. Zajęcia prowadzi nauczyciel wychowania fizycznego z licencją trenerską UEFA "B" posiadający wieloletnią praktykę w najmłodszych grupach wiekowych.

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u trenera Mariusza Maławy pod numerem 501 525 290. Można zajrzeć także na stronę internetową klubu: http://www.umkstrojka-maluchy.futbolowo.pl

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.