czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 7 marca 2014
  • wyświetleń: 1221

SMS przypomni Ci o meczu MRKS-u

Od rundy wiosennej obecnego sezonu, zarząd czechowickiego klubu MRKS postanowił uruchomić nową usługę dla kibiców drużyny.

Każdy, kto prześle swój numer telefonu, przy okazji domowych spotkań MRKS-u, otrzyma bezpłatny SMS z informacją o dacie, godzinie i przeciwniku czechowiczan w walce o punkty w rozgrywkach bielskiej ligi okręgowej.

Jedyne, co trzeba zrobić, aby nie zapomnieć o wybraniu się na mecz i odpowiednio wcześniej otrzymać przypominające powiadomienie SMS, to wysłać swój numer telefonu na adres e-mail: mrks@czechowice.pl. Co ważne, usługa ta będzie zupełnie darmowa. Baza numerów tworzona jest przez przedstawicieli klubu, którzy sukcesywnie chcą ją powiększać. Dołączyć do grona odbiorców można w każdej chwili, również podczas domowych spotkań MRKS-u, zostawiając swój numer w kabinie spikera.

Przykładowa wiadomość:

Serdecznie zapraszamy na mecz 17. kolejki bielskiej ligi okręgowej MRKS Cze chowice-Dziedzice - LKS Pasjonat Dankowice. Sobota - 29 marca, godz. 15:00 Stadion MOSiR - ul. Legionów 145!

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.