Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 5 lipca 2005
  • wyświetleń: 759

Na basen, na rower, w góry...

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach - Zdroju przez okres wakacji organizuje wyjazdy i dla dzieci i dla dorosłych. Za niewielką opłatą można się wybrać na basen, wycieczkę rowerową czy też górski rajd. Nowe miejsca, nowi znajomi...dlaczego nie, przecież wakacje:)

Poniżej zamieszczamy harmonogram wyjazdów. I tak już 7 lipca to jest w czwartek o godz. 9.00 można się wybrać do parku wodnego do Krakowa. Dzieci płacą 5 zł, a dorośli 12 zł za przejazd autokarem. Natomiast ceny biletów wstępu na basen to: dla dzieci 21 zł, dla dorosłych 25 zł. Z kolei 8 lipca organizowany jest wyjazd na basen w Woli dla dzieci, o godzinie 9.00, koszt 5 zł.

Na 13 lipca zaplanowano wycieczkę rowerową po Ziemi Pszczyńskiej. Uczestnicy wycieczki wyruszają z boiska LKS o godzinie 15.00. Kolejne imprezy to górskie rajdy, szczególna gratka dla miłośników wędrówek i przyrody. I tak 19 lipca rajd dla młodzieży i dorosłych na Wielką Raczę o godz. 5.00. Koszt wyprawy dla młodzieży do lat 18 – 10 zł, dla dorosłych – 25 zł.

21 lipca wyrusza wyprawa górska dla dzieci na Kozią Górę o godz. 8.00, a jej koszt to 5 zł. 26 lipca to Wielki Chocz i Słowacja. Młodzież zapłaci 15 zł, a dorośli 30 zł. 28 lipca maluchy wyruszą na Błatnią, a 2 sierpnia na Orłowę. Koszt tych wypraw to 5 zł.

9 sierpnia wszyscy chętni mogą podążyć na Słowację Mała Fatra- Rozsutec. Dla młodzieży do lat 18 koszt wyniesie 15 zł, dla dorosłych 30 zł. Na Trzy Korony i Sokolice będzie można się po wspinać 11 sierpnia, odpłatność dla młodzieży to 15 zł, dla dorosłych 30 zł.

Na wyprawy zapisać można się codziennie w biurze GOK w Urzędzie Gminy w Goczałkowicach. Biuro znajdziecie na II piętrze w pokoju 213.

A.O. / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.