Reklama

Sport

  • 12 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2963

Trzeci turniej Grand Prix - zdjęcia

W niedzielę, 2 sierpnia odbył się trzeci turniej siatkówki plażowej z cyklu Grand Prix Czechowic-Dziedzic. Turniej wyjątkowy ze względu na bardzo wysoką frekwencja, która bardzo pozytywnie zaskoczyła organizatorów.

Trzeci turniej eliminacyjny Grand Prix w siatkówce plażowej - 2.08.2015 · fot. MOSiR


W tym dniu do Czechowic-Dziedzic zjechali się plażowicze z całego województwa. Do zawodów zgłosiły się aż 43 pary w trzech kategoriach. W turnieju kobiet na najwyższym stopniu podium stanęła para Wioletta Komisarczyk/Julia Kurpanik, które po zaciętym pojedynku pokonały parę Agnieszka Fleszar/Ewa Święch. W walce o brązowy medal poległa czechowicka para Magdalena Dzikowska/Weronika Przebinda, dziewczęta mimo czteropunktowej przewagi musiały uznać wyższość pary Dominika Goździcka/Weronika Zawadzka.

W turnieju męskim wystartowało 18 par. Od początku do końca dzielili i rządzili przyjmujący Jastrzębskiego Węgla Konrad Formela oraz zwycięzca Eliminacji Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej Kamil Łyczko. W finale para ta pokonała czechowicki duet Daniel Pawlik/Łukasz Stawowski. Na najniższym stopniu podium stanęła para Jakub Białas/Kamil Pławecki.

W zawodach par mieszanych wystartowało 17 par. Ponownie równych sobie nie miał Konrad Formela który w parze z Kamilą Colik wygrali turniej. Na drugim miejscu zameldowała się para Monika Kotniewicz/Michał Koryciński a na najniższym stopniu podium stanęli Ewa Święch i Sebastian Popek, którzy pokonali czechowicki duet Karolina Stawowska/Łukasz Stawowski.

Przed nami już tylko finały, w których wystąpi po 8 najlepszych par w każdej kategorii. Zestawienia par należy przesyłać na adres e-mail p.mazur@mosir.czechowice-dziedzice.pl do 20 sierpnia. Finały w kategorii kobiet oraz mężczyzn 23 sierpnia a w kategorii mikst 30 sierpnia.

Wyniki 3. turnieju eliminacyjnego do Grand Prix w siatkówce plażowej

Paweł Mazur

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.