Sport

  • 1 września 2015
  • wyświetleń: 3588

Finały mikstów na plaży - zdjęcia

W niedzielę, 30 sierpnia odbył się turniej finałowy Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej w kategorii mikstów.

Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej- finały mikstów - 30.08.2015 · fot. Paweł Mazur


Najlepszą parą mikstową zostali Kamila Colik i Konrad Formela, którzy w finale pokonali duet Julia Kurpanik/ Kamil Łyczko. Odrobinę szczęścia i zimnej krwi zabrakło czechowickiej parze Karolina Stawowska/Łukasz Stawowski, którzy w pojedynku półfinałowym nie wykorzystali dwóch piłek meczowych z późniejszymi zwycięzcami turnieju. W pojedynku o trzecie miejsce czechowiczanie nie dali szans parze Weronika Zawadzka/Michał Oleksy i stanęli na najniższym stopniu podium.

Wszystkie pary w turnieju finałowym otrzymały koszulki a najlepsze trzy pary otrzymały medale,dyplomy, nagrody rzeczowe oraz gadżety promocyjne. To już ostatni turniej siatkówki plażowej w tym roku. W całym cyklu wystartowało 136 osób w trzech kategoriach.

Paweł Mazur

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.