Sport

  • 28 września 2015
  • wyświetleń: 2845

Best Boys mistrzem Czechowic

W sobotę, 26 września w hali GP 2 w Czechowicach-Dziedzicach został rozegrany turniej o mistrzostwo Czechowic-Dziedzic w siatkówce halowej. Do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy.

Best Boys mistrzem Czechowic-Dziedzic w siatkówce
Best Boys mistrzem Czechowic-Dziedzic w siatkówce · fot. MOSiR


W grupach rywalizowano systemem każdy z każdym, po 2 sety do 15 pkt. Do dalszych rozgrywek awansowały po dwa najlepsze zespoły z grupy. Z grupy "A" z pierwszego miejsca awansował SV Środek a z drugiego Volley Master's, natomiast grupę "B" wygrali Best Boys’i a o drugim miejscu zadecydowało 13 małych oczek, o te 13 oczek lepsi byli zawodnicy Melbox Czechowice.

W pierwszym półfinale SV Środek pokonała Melbox 2:0. W drugim półfinale Best Boys’i okazali się lepsi od Volley Mastersów. W meczu o 3. miejsce Volley Mastersi pokonali 2:0 Melbox a w pojedynku finałowym zawodnicy Best Boys pokonali SV Środek 2:1 i tym samym przez rok mogą się szczycić tytułem Mistrzów Czechowic-Dziedzic.

Warto nadmienić o dwóch drużynach występujących w turnieju, z jednej strony MKS MTS Winner-kadeci, którzy napsuli krwi starszym kolegom, a z drugiej drużyna SV Środek Old, którzy zgłosili się do turnieju w kat . +41, niestety z braku chętnych zagrali w turnieju Open dzielnie stawiając czoła pozostałym drużynom.

Organizator serdecznie dziękuje sędziom, Kasi Moczek oraz Włodzimierzowi Włodyce za sprawne przeprowadzenie turnieju oraz Dyrekcji GP 2 i trenerce Agacie Krywult za pomoc w sprawach technicznych.

Składy 3 najlepszych drużyn turnieju

1. miejsce: Best Boys Czechowice-Dziedzice


Wojciech Kowalski, Patryk Góra, Krzysztof Abramek, Dawid Stolarski, Kamil Wajdzik, Łukasz Przystał, Michał Gawęda

2. miejsce: SV Środek Czechowice-Dziedzice

Marek Stępień, Michał Gleindek, Szymon Zuber, Paweł Mazur, Adrian Wiewóra, Dominik Świgoń, Krzysztof Waligórski

3. miejsce: Volley Master’s Czechowice-Dziedzice

Dominik Hulbój, Maciej Paszek, Artur Zięba, Paweł Żelazny, Rafał Gryga, Mateusz Palkij, Mateusz Szewczyk, Mateusz Mola, Dawid Grzegorzek, Mateusz Piotrowski.

BM / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.