czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 9 marca 2016
  • wyświetleń: 1994

"Czwórki" MKS-u w trzeciej rundzie

W niedzielę, 6 marca w Gliwicach na hali tamtejszej Politechniki, najmłodsza grupa siatkarska chłopców MKS-u Czechowice-Dziedzice zapewniła sobie awans do najlepszych 15 zespołów "czwórek" chłopców województwa śląskiego.

Siatkarskie „Czwórki” MKS-u już w trzeciej rundzie rozgrywek „KINDER + SPORT 2015” - 6.03.2016 · fot. B.D.


Chłopcy z rocznika 2003 i młodsi rywalizowali w grupie z zespołami z Rybnika, Orzesza i z II zespołem Jastrzębskiego Węgla. Po dwóch rundach meczy w tej grupie bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Rybnika wygrywając wszystkie mecze i gromadząc komplet 12 pkt.

Pozostałe trzy zespoły zanotowały na swoim koncie po 8 pkt, ale to nasz zespół miał najlepszy bilans setowo - punktowy i zajął ostatecznie II miejsce w grupie, awansując do kolejnego etapu, który odbędzie się w najbliższy weekend w Rybniku.

Skład czechowickiego MKS-u: Majdak Szymon, Paszek Mateusz, Waszek Adrian, Dzianach Patryk, Cichy Gabriel i Dziura Mateusz.

Błażej Dziech

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.