Sport

  • 4 marca 2017
  • wyświetleń: 1678

Pewne zwycięstwo MRKS-u w sparingu z rywalem zza Wisły

W sparingowym rytmie pozostaje drużyna MRKS-u Czechowice-Dziedzice, która tym razem w piątek sprawdziła swoją aktualną dyspozycję na tle przewodzącego w I grupie katowickiej "okręgówki" LKS-u Goczałkowice-Zdrój.

Testowy pojedynek z rywalem zza Wisły w pierwszej odsłonie nie przyniósł żadnych goli, z kolei po przerwie dobrą skutecznością wykazali się gospodarze i za sprawą trafień testowanego zawodnika (54 min.), bramki samobójczej (59 min.), oraz efektownego uderzenia Jakuba Raszki (65 min.), podopieczni Marcina Biskupa zwyciężyli 3:0 (0:0).

Przygotowania czechowickiej ekipy do rundy wiosennej powoli wkraczają w decydującą fazę i choć MRKS boryka się od dłuższego czasu z poważnymi problemami kadrowymi, spowodowanymi licznymi kontuzjami, to ma w planie jeszcze dwie gry kontrolne. Najbliższa z nich odbędzie się w we wtorek - 7 marca o godzinie 17:30 na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR, a naprzeciw czechowiczan stanie 11. zespół wadowickiej ligi okręgowej - Zagórzanka Zagórze.

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Goczałkowice-Zdrój 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 testowany zawodnik (54 min.), 2:0 (59 min. - samobójcza), 3:0 Raszka (65 min.)

MRKS: P.Kopeć - Cichura, Chrobak, Bieńko, Gałan - Matuszczak, Maliarchuk, Patroń, Stanclik - Żyła, testowany zawodnik oraz Raszka, Praciak, Niemczyk.

ab / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.