Sport

  • 22 marca 2017
  • wyświetleń: 1891

Rotuz Bronów zremisował z Przełomem Kaniów 6:6

W sobotę, 18 marca ekipa z Bronowa, rozegrała ostatni sparing przed inauguracją rundy rewanżowej Bielskiej B-Klasy. Tym razem, po raz pierwszy w tym roku, mecz został rozegrany na naturalnej murawie. Boczne boisko w Kaniowie pozostawiało wiele do życzenia, gdyż było bardzo mokre i grząskie...ale cóż, taki mamy klimat.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Przełom Kaniów vs Rotuz Bronów 6:6, czyli hokejowy wynik w sparingu na wodzie


Jeżeli ktoś liczył, że będzie to jednostronne widowisko, a bardziej doświadczony A-Klasowy zespół z Kaniowa da Rotuzowi darmową lekcję futbolu, musiał być mocno zaskoczony przebiegiem spotkania. Mimo, że murawa do spółki z aurą nie sprzyjały ładnej dla oka grze, to jednak jakby na przekór temu, spotkanie obfitowało w szybkie akcje, grę z klepki, dryblingi oraz grad goli. Kaniów zaczął z przytupem, już po dwóch akcjach prowadzili dwiema bramkami. Jednak dzięki szybkim golom Pawła Sosny i jednym Patryka Urbanka Rotuz wysunął się na prowadzenie.

Kolejna chwila rozprężenia w defensywie Bronowian doprowadziła do straty dwóch goli, dzięki czemu zespół gospodarzy znów prowadził w tym szalonym sparingu. Jakby tego było mało, strasznie się rozpadało... Graczom przyjezdnym jednak w ogóle to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie, bo zdobyli kolejne 3 gole z rzędu a wynik brzmiał 6:5 na korzyść Rotuza.

W ostatnich minutach, poprzez brak krycia we własnym polu karnym Rotuz stracił szóstego gola, dzięki czemu faworyzowany zespół Kaniowa doprowadził do wyrównania. Po chwili sędzia zakończył spotkanie. W najbliższą sobotę zespół UKS Rotuz Bronów, rozegra mecz w Zabrzegu z tamtejszym Sokołem. Nieoficjalnie zespół z Bronowa jedzie tam po 3 punkty...oficjalnie zresztą też!

LKS Przełom Kaniów vs. UKS Rotuz Bronów 6:6

Bramki dla Rotuza: 4x Sosna Paweł, Sosna Tomasz, Patryk Urbanek

Skład Rotuza: Krysta (Przybyła), Tomalik, Janik, Urbanek, Gorzelnik (Pisarski), Sosna Tomasz, Raczek, Bieńko, Świerkot (Pietrusiak), Wronka, Sosna Paweł (Gaszczyk)

Nieobecni: Feruga, Szczygielski, Chlebek, Hamerlak, Kopeć, Pawlus i Dadok
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj