czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 25 lipca 2017
  • wyświetleń: 1337

[ZDJĘCIA] Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej

W dniach 22-23 lipca odbyły się drugie turnieje eliminacyjne Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej w kategoriach mikst oraz mężczyzn.

Grand Prix Czechowic-Dziedzic 2017 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Sobota była dniem zmagań w kat. mikst. Na "czechowickim piachu" pojawiło się 19 par, które stworzyły widowisko na wysokim poziomie. Po zaciętej rywalizacji, na najwyższym stopniu podium stanęła para Patrycja Bubak, Marcin Gamza.

W niedzielę, do rywalizacji przystąpili panowie. Na starcie zawodów zameldowało się 18 par. Turniej został przerwany z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych po rozegraniu półfinałów. Takim sposobem mieliśmy dwa pierwsze oraz dwa trzecie miejsca.
1. Zając Rafał, Gąsiorek Miłosz
1. Luboń Wojciech, Matyja Michał
3. Janus Łukasz, Janus Mateusz
3. Gamza Marcin , Jeleń Artur

Grand Prix Czechowic-Dziedzic 2017
Grand Prix Czechowic-Dziedzic 2017 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Startujemy z zapisami na turnieje finałowe, które zostana rozegrane 5 sierpnia ( kat. mężczyzn) oraz 6 sierpnia (kat. mikst).

Turnieje finałowe
  • w turnieju finałowym mogą uczestniczyć wyłącznie zawodnicy, którzy brali udział w co najmniej jednym turnieju eliminacyjnym

  • w turnieju finałowym bierze udział 7 najlepszych par zawodników z 2 turniejów eliminacyjnych oraz jedna para z dziką kartą dla organizatora z zachowaniem warunku określonego w pkt. a

  • o zakwalifikowaniu się do turnieju finałowego decyduje suma punktów obu zawodników,

  • skład drużyny (dopuszcza się dokonanie zmian w zespołach) do turnieju finałowego należy przesłać na adres imprezy@mosir.czechowice-dziedzice.pl w nieprzekraczalnym terminie do 3 sierpnia.

  • organizator zakłada listę drużyn rezerwowych w przypadku nie zgłoszenia się zespołu z pierwszej "8" rankingu finalistów.

  • turniej finałowy zostanie rozegrany systemem brazylijskim. Faza eliminacyjna jeden set do 21 pkt. Półfinały i finały 2 sety do 21 pkt. ewentualny 3 set do 15 pkt.

kk / czecho.pl
źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.