Sport

  • 6 września 2017
  • 20 września 2017
  • wyświetleń: 1840

Spotkanie organizacyjne Amatorskiej Ligi Siatkówki

Rozpoczynamy zapisy do XXVI edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki w sezonie 2017/18.

Na spotkaniu organizacyjnym w dniu 14 września, kapitanowie zespołów zaakceptowali przedstawiony przez MOSiR wstępny regulamin rozgrywek. Oto najważniejsze postanowienia w poszczególnych kategoriach.

W kategorii mężczyzn wstępną chęć udziału wyraziło 9 zespołów. Potwierdzeniem udziału w rozgrywkach jest opłata wpisowego w kwocie 200zł od drużyny w terminie do 29 września w recepcji stadionu MOSiR. Recepcja czynna jest w godzinach 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku. Przy zapisach proszę podać nazwę drużyny, nr kontaktowy do kapitana. Pierwsza kolejka odbędzie się 6 października ( piątek). Terminarz ukaże się 2 października na stronie http://www.mosir.czechowice-dziedzice.pl, wtedy też zostanie podany system rozgrywek.

W kategorii masters ( + 40 lat, najmłodszy zawodnik z rocznika 1977), chęć udziału w rozgrywkach wyraziło 5 drużyn. Kapitanowie drużyn również zaakceptowali zapisy w regulaminie. Wpisowe do ligi zostało ustalone na kwotę 100zł, płatne w terminie do 29 września w recepcji stadionu MOSiR. Terminarz rozgrywek zostanie podany tak jak w przypadku kat. mężczyzn 2 października.

Wypełnione karty zgłoszeniowe, kapitanowie dostarczają sędziemu głównemu ligi ( Tadeusz Berger) 6 października. Zespoły grające w tym dniu przed meczem, pozostałe zespoły na spotkaniu kapitanów w tym dniu ok. godziny 19.45.

aka / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.