Sport

  • 20 września 2017
  • wyświetleń: 2297

W czterech meczach 9 punktów dla UKS Rotuz Bronów

Na inaugurację VIII ligi mistrzów naszego regionu, czyli B Klasy Podokręgu Bielsko-Biała, Rotuz udał się do zaprzyjaźnionej Kalnej. Tam stoczył ciężki bój z gospodarzami o każdy centymetr boiska, jednak to Rotuz strzelił aż 7 goli tracąc zaledwie dwie bramki.

W następnej kolejce, tym razem na własnym obiekcie, ekipa z Bronowa ograła Groń Bujaków strzelając 3 gole a nie tracąc żadnego.

Mecz, który miał być hitem 3. kolejki Bielskiej B-Klasy, czyli Orzeł Kozy - Rotuz Bronów, sportowo na pewno rozczarował. Gospodarze skupili się na defensywie i kontrach, jak się później okazało, była to słuszna taktyka, gdyż pierwszy gol dla Kóz padł po szybkiej i składnej kontrze. Następne z kolei po ewidentnych błędach sędziego. Rotuz ewidentnie nie miał dobrego dnia i pomysłu na zdobywanie goli... Efekt końcowy to zwycięstwo 3-1 dla Orłów z Kóz.

10 września w ramach 4. kolejki bielskiej B Klasy, Rotuz gościł na własnym boisku Wilamowiczankę Wilamowice. Rotuz do przerwy zdołał zdobyć trzy bramki, nie tracąc przy tym ani jednej. Po przerwie gra się wyrównała, lecz żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć gola. Wynik końcowy to 3:0 dla drużyny z Bronowa.

W ostatnią niedzielę Rotuz miał rozegrać ciężki wyjazdowy mecz z ekipą Żaru Międzybrodzie-Bialskie. Mecz ten jednak został odwołany przez sędziego z powodu fatalnej pogody oraz boiska, które nie nadawało się do gry w piłkę.

W najbliższą niedzielę Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów rozegra mecz przed własną publicznością ze spadkowiczem, Iskrą Rybarzowice.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj