Sport

  • 11 października 2017
  • wyświetleń: 2116

Kolejne zwycięstwo Rotuza - tym razem 7 goli dla Bronowa

Popis strzelecki Szczygielskiego, 3 mecz z golem Kopcia i w efekcie kolejne okazałe zwycięstwo Rotuza. Za nami kolejny pasjonujący pojedynek w 8. lidze mistrzów!

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Kolejne zwycięstwo Rotuza Bronów


Mimo że murawa Bronowskiego stadionu bardziej przypominała torfowisko spustoszone przez stado dzików, Rotuz był w stanie zagrać efektywnie i efektownie. A zwycięstwo nad zespołem z Grodźca nigdy nie należy do łatwych zadań.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, mimo że Rotuz był faworytem to goście z Grodźca w niczym im nie ustępowali. Grali ambitnie i walecznie, jednak to było za mało, aby pokonać Przybyłę. Obie ekipy miały po kilka dobrych okazji do zdobycia gola, jednak dopiero w 40 minucie bramkę zdobył Szczygielski. I to jaką! Piękny strzał w samo okienko z linii 16 metra, bramkarz tylko bezradnie patrzył jak piłka odbija się od słupka i wpada do jego bramki. Jeszcze przed przerwą dynamiczny rajd celnym strzałem zwieńczył Wronka, dzięki czemu Rotuz schodził na przerwę z dwubramkową zaliczką.

Po przerwie znów gości "napoczął" Szczygielski, piłka po strzale wolejem, nabrała dziwnej paraboli i wpadła obok dalszego słupka bramki strzeżonej przez Krzempka. Dziesięć minut później gola zdobył zawodnik Grodźca, kompletnie nie pilnowany przy wykonaniu rzutu wolnego, pokonał Przybyłę z bliskiej odległości. Niezrażony tym faktem Rotuz po raz kolejny ruszył do ataku. Kolejne 10 minut należało do Szczygielskiego, który znów zdobył dwa efektowne gole. Następnie z gola mogli się cieszyć gracze przyjezdnych, jednak niezbyt długo, gdyż po raz drugi w tym meczu gola zdobył Wronka, a minutę przed ostatnim gwizdkiem Kopeć, dla którego był to 4 gol w 3 ostatnich meczach.

Za nami dobry B-Klasowy mecz, dużo walki i jeszcze więcej goli!

UKS Rotuz Bronów vs LKS Zamek Grodziec 7:2

Skład Rotuza: Przybyła, Sosna, Janik, Urbanek (70' Szkucik), Raczek, Wronka, Świerkot, Dzida (65' Gaszczyk), Banet, Szczygielski, Kopeć

Strzelcy bramek dla Rotuza: Szczygielski 40' 46' 56' 67', Wronka 44' 76', Kopeć 90'

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj