Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 4 sierpnia 2006
  • wyświetleń: 1176

Ciekawe wakacje z OFS

Wakacje minęły półmetek. Tymczasem animatorzy Obywatelskiego Forum Samorządowego w Czechowicach-Dziedzicach nasilają działalność, organizując coraz więcej wakacyjnych imprez dla dzieci i młodzieży. 29 lipca aż trzy autokary musiały przewieźć chętnych do udziału w „Rajdzie za złotówkę”, który zorganizowali działacze OFS.  

Na rajd zgłosiło się 140 osób, musieliśmy więc podstawić trzy autobusy – wyjaśnił jeden z głównych animatorów aktywnego wypoczynku Grzegorz Lubecki. – Uczestnicy rajdu pomaszerowali z Rzędkowic do Podlesic. Byli także na basenie w Morsku i zalewie w Kostkowicach. Na mecie czekała na nich pyszna kiełbasa i soczek – dodał Grzegorz Lubecki.

Obecnie w Starym Borku nieopodal Kołobrzegu przebywa czterdziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży na obozie wypoczynkowym OFS pod kierunkiem Zbigniewa Klimczoka.  Uczestnicy wakacyjnej przygody nad Bałtykiem wrócą z dwutygodniowej wyprawy w najbliższy piątek. 11 i 18 sierpnia odbędą się natomiast kolejne wycieczki nad Morze Żywieckie z cyklu „Przygoda pod Żaglami”.

12 sierpnia amatorzy wypraw w Jurę Krakowsko-Częstochowską będą mogli pojechać do Pieskowej Skały i Ojcowa. Wówczas odbędzie się bowiem kolejny „Rajd za złotówkę”. Następną imprezą z tego cyklu będzie wyjazd 26 sierpnia do Twardorzeczki, skąd trasa rajdu powiedzie na Skrzyczne, a następnie do Szczyrku. 9 września odbędzie się kolejny „Rajd za złotówkę”. Wytrawni wspinacze dojadą do Sopotni, a stamtąd wspinać się będą na Rysiankę, Lipowską i Boraczą, aby zejść do mety w Węgierskiej Górce.

Soblówka – Rycerzowa – Ujsoły to trasa kolejnego „Rajdu za złotówkę”, który odbędzie się 16 września. Na wszystkie imprezy można się jeszcze zapisywać – m. in. na stronie internetowej www.ofs.czdz.pl . Bliższych informacji udzielają animatorzy OFS – prezes zarządu tego stowarzyszenia Grzegorz Tomaszczyk (tel. nr 0601-915-867), Jacek Gąsiorowski (0692-452-213) oraz Grzegorz Lubecki (0604-814-905).

(japi)

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.