Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 7 maja 2018
  • 28 maja 2018
  • wyświetleń: 1227

Ruszyły zapisy na kurs piłkarski Espanyolu Barcelona w Łące

Akademia Piłkarska 21 oddział Łąka zaprasza na pierwszy w Polsce obóz piłkarski zorganizowany wspólnie z RCD Espanyol Barcelona Academy!

Zajęcia treningowe podczas obozu prowadzone będą przez hiszpańskich trenerów m.in. Enrique Gonzalo Perez (główny trener RCD Espanyol Barcelona Academy) i Xavi Cuartero. Nasz obóz skierowany jest do wszystkich chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 15 lat, kochających grać w piłkę nożną!

Zajęcia treningowe odbywać się będą w małych grupach 12-15 osobowych grupach dobranych przede wszystkim pod względem umiejętności piłkarskich. Ocenimy je już na pierwszych wspólnych zajęciach. Główny nacisk podczas naszych treningów będziemy kładli na zajęcia ogólnorozwojowe, technikę oraz małe gry, czyli wszystko to co najlepsze w hiszpańskiej piłce!

Każdy z uczestników naszych obozów otrzyma oryginalny komplet treningowy Espanyolu Barcelona. Codziennie zapewniamy również zdrowe i smaczne posiłki przygotowane pod okiem dietetyka, owoce oraz napoje w trakcie trwania całego obozu.

Wszystkich zainteresowany zapraszamy do wypełnienia formularza: www.akademiaeventy.pl/campy-espanyolu/campy-espanyolu-laka/

Akademia Piłkarska 21 oddział Łąka

43-241 Pszczyna
ul. Tysiąclecia 25

tel. 661-804-109REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 lipca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.