czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 15 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1884

Weronika Indeka z brązowym medalem Mistrzostw Polski!

Weronika Indeka (MKS Czechowice - Dziedzice) zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w tenisie stołowym w kategorii żaczek w Kraśniku (lubelskie).

Weronika Indeka z brązowym medalem Mistrzostw Polski! - 06.2018 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Weronika występowała w parze deblowej z Oliwią Gąsior (Sokół Orzesze), z którą tydzień wcześniej stanęły na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Śląska. Sukces tym większy, że w drodze po swój pierwszy medal Mistrzostw Polski Ślązaczki musiały dwukrotnie rozgrywać tie-brak w swoich meczach i obronić kilka piłek meczowych.

10 czerwca w Częstochowie odbyły się Mistrzostwa Śląska w najmłodszych kategoriach rozgrywkowych - skrzatów i żaków. Reprezentanci MKS Czechowice - Dziedzice zdobyli łącznie10 medali, co jest najlepszym wynikiem spośród wszystkich śląskich klubów. Tytuły Mistrzów Śląska w kategorii skrzatów zdobyli Emilia Twardawa i Mateusz Gawlas oraz Weronika Indeka w grze podwójnej w kategorii żaczek. Warto dodać, że spośród 14 zawodników reprezentujących barwy czechowickiego klubu, aż 7 wywalczyło miejsce na podium!

Kategoria skrzatów:
1. Emilka Twardawa
1. Mateusz Gawlas
3. Piotr Szary

Kategoria żaków:
3. Weronika Indeka
3. Olaf Then

W grach podwójnych:
1. Weronika Indeka w parze z Oliwią Gąsior (UKTS SOKóŁ Orzesze)
3. Natalia Gębczyńska i Zuzia Bronikowska
3. Olaf Then i Mateusz Gawlas

Wielkie gratulacje należą się również wszystkim naszym pozostałym zawodnikom, którzy rozegrali wiele udanych spotkań i niesamowitych akcji prezentując wysoki sportowy poziom! To były nasze najlepsze zawody wojewódzkie w tym sezonie.

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.