Sport

  • 15 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2814

[ZDJĘCIA] Druga edycja Śląskiej Ligi Tenisa zakończona! ️

Materiał partnera:

Na oficjalnym podsumowaniu sezonu pojawili się najlepsi z najlepszych, walczący do upadłego o każdy punkt - na czele z triumfatorem całej ligi (już po raz drugi!) - Arturem Otrembą, który w nagrodę otrzymał piękną i błyszczącą rakietę Wilson Prostaff 100 Anniversary, wyemitowaną specjalnie z okazji okrągłego jubileuszu marki.

Druga edycja Śląskiej Ligi Tenisa zakończona · fot. Śląskie Centrum Tenisa


Kto nie przybył, niech żałuje! Było to wyjątkowe spotkanie dla tenisowych zapaleńców! Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Jednym z punktów spotkania była pogadanka na temat: "Jak skutecznie leczyć się z uzależnienia od tenisa ziemnego?". Panel dyskusyjny jednogłośnie uznał, że wszelkie próby wyjścia z tenisowego nałogu i tak spalą na panewce, więc nie ma sensu próbować!

W tym duchu zapraszamy serdecznie każdego, kto bez tenisa żyć nie może, do zapisów na 3. edycję (letnią) Śląskiej Ligi Tenisa! Zapraszamy zarówno kompletnych amatorów, jak i bardzo doświadczonych graczy - gwarantujemy, że każdy z Was trafi na przeciwników o podobnym stopniu zaawansowania!

3. edycję ŚLT będziemy prowadzić przy pomocy systemu elektronicznego, w którym każdy gracz będzie posiadał własne konto ze statystykami meczy, będzie mógł zadeklarować swoją dostępność czasową oraz będzie mógł w prosty sposób komunikować się w ramach swojej grupy ligowej!

Szczegóły i zapisy na 3. edycję Ligi: koordynator ligi Michał Nowicki - tel. 694-007-530, e-mail: michal.nowicki@centrumtenisa.pl. Termin zapisów: 20 czerwca.

Zapisz się już dziś!Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj