czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 21 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1558

Bezpłatne konsultacje dietetyczne w ramach karnetu w SCT

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Już od 1 września, w ramach karnetu Fitness OPEN oraz Siłownia OPEN w Śląskim Centrum Tenisa, każdy z naszych Klubowiczów może skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych z mgr Agnieszką Spyrą - znakomitym specjalistą dietetyki klinicznej i sportowej.

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa
Bezpłatne konsultacje dietetyczne w ramach karnetu w SCT


Mgr Agnieszka Spyra będzie przyjmować nasze Klubowiczki i Klubowiczów w każdą środę i piątek na dyżurach w godz. 18.00-20.00. Spraw, by Twój sportowy wysiłek miał jak najlepsze przełożenie na kształtowanie Twojej sylwetki i sięgnij po poradę profesjonalisty! Połączenie treningów fitness lub siłowych oraz mądrej i zrównoważonej diety jest prawdziwą drogą do sukcesu.

Pamiętajcie, że dobra dieta to nie wyrzeczenia, ale świadomy i zdrowy sposób odżywiania się!

Mgr Agnieszka Spyra to dietetyk z wykształcenia i pasji. Ukończyła specjalizację z dietetyki klinicznej i sportowej. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu dietetyki, żywienia i suplementacji w sporcie, psychodietetyki i dietocoachingu. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta, gdyż połączenie odpowiedniej diety, aktywności fizycznej i pozytywnych emocji sprzyja osiągnięciu zamierzonego celu. Prywatnie miłośniczka dobrej zdrowej kuchni, aktywności fizycznej i psów.

W ramach konsultacji będą przeprowadzane również pomiary analizatorem składu ciała wraz z omówieniem wyników!

To wszystko bezpłatnie w ramach karnetu! Tylko w Strefie Fitness Śląskiego Centrum Tenisa, Pszczyna, ul. Bieruńska 78.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą być FIT. Z nami to jest naprawdę w zasięgu ręki!Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT, Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT, Śląskie Centrum Tenisa" podaj